Планшети змінять процес навчання у вищій освіті

Результати опитування проведені компанією Pearson свідчать про популярність планшетів серед студентів

Планшети змінять процес навчання у вищій освіті

Переважна більшість сучасних студентів вважає, що планшети змінять процес навчання в майбутньому (81%) і тому студенти будуть купувати цифрові підручники замість друкованих (82%). Такими є результати дослідження The 2014 Student Mobile Device Survey, що було проведено компанією Harris Poll на замовлення компанії Pearson. Переважна більшість опитаних (74%) заявили, що планшети роблять процес навчання більш захоплюючим.

Опитування проводилося на сайті компанії Harris Poll в період з 13 лютого по 12 березня 2014 року. Респонденти стали 1228 американських студентів віком від 18 до 30 років, які проходили навчання в коледжі, університеті чи на післядипломних програмах.

Незважаючи на те, що планшети дуже популярні серед студентів, лише менше половини регулярно використовують їх (45%) для навчання, і тільки 1 з 10 студентів (11%) регулярно використовує гібридну модель з клавіатурою.

Переважна більшість, 89% сучасного студентства на регулярно використовує ноутбук і 83% регулярно використовують смартфон.

"Після чотирьох років проведення цього дослідження, ми отримали цінні відомості про те, як студенти використовують і хочуть використовувати в майбутньому технології для навчання, - сказав Сет Рейчлін, старший віце-президент ринкових досліджень Pearson з вищої освіти. - Студенти покладають значні надії на планшети в плані перетворення процесу навчання, але наші результати свідчать, що ноутбуки як і раніше найбільш часто використовується для навчальної роботи".

Інші результати дослідження щодо використання мобільних пристроїв у вищій освіті:

  • Більшість студентів використовують один мобільний пристрій під час звичайного навчального дня (54%);
  • Тільки один з 10 студентів (9%) використовує три або більше пристроїв протягом звичайного навчального дня;
  • Ноутбуки (89%) і смартфони (56%) - мобільні пристрої, які студенти використовують найчастіше протягом тижня для навчання та виконання завдань;
  • Один з трьох студентів (33%) використовує планшет для навчання та виконання завдань щотижня;
  • Майже всі студенти мають бездротовий доступ до Інтернету в домашніх умовах (96%) або в навчальному закладі (91%).

Дослідження було проведено з метою найкраще зрозуміти, як студенти використовують мобільні технології для навчання. Ринок планшетів, смартфонів та інших мобільних пристроїв значно зріс за останні кілька років. Ці мобільні пристрої мають потенціал для перетворення процесу навчання і для впливу на надання навчальних матеріалів (в паперовому або електронному вигляді).

Компанія Pearson є провідною компанією в світі в галузі навчання, в якій працюють 40 тисяч співробітників у більш ніж 80 країнах.

За інформацією www.pearsoned.com

Освіта.ua
18.09.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
TUG
Тут надо разобраться и всерьез, а не по принципу "надо опланшетизировать ВУЗы". Практика показывает, что студенты ,которые учатся предпочитают вести конспекты, а вот те кому скаучно - те конешно продвинутые. Другой разговор, что вспомогательные материал для самоподготовки - вполне, да и многие практические-лабораторные можно цифровать.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!