Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Скільки балів потрібно, щоби вступити на бюджет
Скільки балів потрібно, щоби вступити на бюджет

Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» надає інформацію про середній бал ЗНО вступників на бюджет

Скільки балів потрібно, щоби вступити на бюджет

Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» пропонує вступникам інформацію про середній бал сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання абітурієнтів, які вступили на навчання за кошти державного бюджету в 2017 році.

Зазначені дані дозволять абітурієнтам і їх батькам зважено оцінити шанси щодо вступу на бюджетну форму навчання до обраного вишу.

Інформація доступна в системі «Вступ.ОСВІТА.UA» за кожною спеціальністю окремо та консолідовано по кожному навчальному закладу, що проводив прийом абітурієнтів на навчання за кошти державного бюджету на перший курс, для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання.

Також, на підставі даних інформаційної системи складено рейтинг закладів вищої освіти за показником середнього бала ЗНО абітурієнтів, яких зараховано на навчання за кошти державного бюджету.

Окрім того, системою пропонується інформація про мінімальний середній бал сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання серед всіх осіб, які зараховані на навчання на бакалаврські спеціальності за кошти державного бюджету та вступали до навчального закладу на підставі атестата про повну загальну середню освіту (11 клас).

Статистика вступної кампанії 2017 року:

Освіта.ua
11.07.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Alina Darmorost
що потрібно здавати і на скільки балів ,щоб поступити на державне навчання, на вчителя математики або фізики ?2019
Инна
Читаешь иногда ,что тут пишут..и думаешь,неужели такие идиоты ещё и поступят?И в голове никак пазл не складывается "Имея высокие баллы" на понимать,что программа отбора запускается и пройдя все циклы выходит на окончательный результат.Какие могут быть"промежуточные" результаты и чего высвечивать?Нет ..ну если конечно поступать на повара,то да,мысли ограничиваются видимым процессом(жаришь на сковороде и можно в середине процесса попробовать на вкус или плиту выключить.Надеюсь,что тут пишут просто возбуждённые мамы..а не абитуриенты.
Світлана
Для Инна: Якщо ви така розумна і все знаєте , то поясніть будь-ласка , як за широким списком хоча б приблизно вирахувати, чи проходиш на бюджет. Я не вірю в цю систему, бо мої знайомі з 123 балами вже прийняті на конракт , вже вчора вони подали документи. А я з цією системою з 183 можу залишитися за бортом, чекаючи коли оприлюднять списки на бюджет, бо на контракт до того часу вже наберуть!!!!
Инна
Светлана..спокойствие-только спокойствие..Вопрос 1.Есть ли у вас смайлик на абит.поиске и на какой заявке-приоритете он стоит.2.У вас выбраны топые специализации(медицина,право,комп.инженерия и т.д.) или средние?
Світлана
Смайлик є біля 1 пріоритету - медицина. Того року з нашої школи на медфак до богомольця з 107 балами проййшли, правда на контракт.Які це "топые"?
Коментувати
Світлана
Чому МОН не висвітлює , як проходить конкурс? Списки які були 26.07 такими і залишилися!!! Чому вузи не висвітлюють квотників, вони ж напевне входять у бюджет. Це ще одна обмана дітей, які сподіваються з високими балами потрапити на бюджет. І ще , ніякий чорт не розбереться у тих широких списках , Не можна якось більш доступну для людей систему зробити, наприклад як ABIT-POISK.ORG.UA. Але оскільки її рахують неофіційною , то не знаєш кому вірити. Може я чогось не розумію, поясніть будь-ласка,а то чекаєш висновків як вирок.
Світлана
Для Світлана: Для Инна: Якщо ви така розумна і все знаєте , то поясніть будь-ласка , як за широким списком хоча б приблизно вирахувати, чи проходиш на бюджет. Я не вірю в цю систему, бо мої знайомі з 123 балами вже прийняті на конракт , вже вчора вони подали документи. А я з цією системою з 183 можу залишитися за бортом, чекаючи коли оприлюднять списки на бюджет, бо на контракт до того часу вже наберуть!!!!
Коментувати
Наталя
Скажіть як система вираховує прохідний рейтинговий бал для вступу на бюджет,як впливає кількість бюджетних місць у вузі на прохідний бал на бюджет
Галина
Для Наталя: скільки абітурієнтів матимуть конкурсний бал вище прохідного стільки бюджетних місць і буде
Коментувати
Артем
Щоб потрапити на бюджет на спеціальність право, який потрібен мінімальний конкурсний бал? (2018. Бакалавр, денна)
КПІ
Для Артем: 200
Коментувати
Анна
Скажіть, будь ласка, в медичні виші лише на бюджет 150 балів мінімуму з двох предметів треба набрати? Чи й на контракт?
Марко
Для Анна: На контракт - також.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!