Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Скільки балів потрібно, щоби вступити на бюджет
Скільки балів потрібно, щоби вступити на бюджет

Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» надає інформацію про середній бал ЗНО вступників на бюджет

Скільки балів потрібно, щоби вступити на бюджет

Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» пропонує вступникам інформацію про середній бал сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання абітурієнтів, які вступили на навчання за кошти державного бюджету в 2017 році.

Зазначені дані дозволять абітурієнтам і їх батькам зважено оцінити шанси щодо вступу на бюджетну форму навчання до обраного вишу.

Інформація доступна в системі «Вступ.ОСВІТА.UA» за кожною спеціальністю окремо та консолідовано по кожному навчальному закладу, що проводив прийом абітурієнтів на навчання за кошти державного бюджету на перший курс, для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання.

Також, на підставі даних інформаційної системи складено рейтинг закладів вищої освіти за показником середнього бала ЗНО абітурієнтів, яких зараховано на навчання за кошти державного бюджету.

Окрім того, системою пропонується інформація про мінімальний середній бал сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання серед всіх осіб, які зараховані на навчання на бакалаврські спеціальності за кошти державного бюджету та вступали до навчального закладу на підставі атестата про повну загальну середню освіту (11 клас).

Статистика вступної кампанії 2017 року:

Освіта.ua
11.07.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ollesia
На привеликий жаль, навіть при скороченні бюджетних місць прохідні бали цього року занадто низькі на бюджетні місця. Рекомендую МОН скоротити державне замовлення. Ціль-обирати найкращих абітурієнтів на бюджет, які набрали з трьох предметів від 180 балів і вище. Трохи слабші абітурієнти мають вчитися на контракті (від 100 до 179 балів). Стипендію мають отримувати тільки вундеркіндри. В мене всі екзамени усні. З першого разу здає 20-25% від всіх студентів певноі групи. Це ті студенти, які гарно вчаться. При першій перездачі ще 50% від групи здають, а вже при другій перездачі майже всі здають. Взятки не беру. З повагою, Ollesia, викладач приватного університету, МАУП.
Реалист
Для Ollesia: У меня друг учился в вашем МАУП когда он пришел устраиваться на работу, с вашим дипломом, с него реально поржали и сказали, - сынок, приходи когда будет нормальный диплом, а не с дипломом который на каждом пешеходе можно купить.
Реалист
Переходе*
КПІ
Для Ollesia: Так до МАУП же йдуть не за знаннями, а за дипломом. ВНЗ взагалі не конкурентний. З хорошим прохідним балом можна вступити до престижного закладу на бюджет і розуміти, що диплом не буде просто папірцем.
Коментувати
Артем
Щоб потрапити на бюджет на спеціальність право, який потрібен мінімальний конкурсний бал? (2018. Бакалавр, денна)
КПІ
Для Артем: 200
Коментувати
Анна
Скажіть, будь ласка, в медичні виші лише на бюджет 150 балів мінімуму з двох предметів треба набрати? Чи й на контракт?
Марко
Для Анна: На контракт - також.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!