Нова програма «General MBA» зі спеціалізацією

Міжнародний інститут бізнесу запускає нову програму General MBA зі спеціалізацією в одній з шести областей бізнесу

Нова програма «General MBA» зі спеціалізацією

Нова програма Міжнародного інституту бізнесу General MBA орієнтована на менеджерів середньої ланки, націлених на професійне зростання, які прагнуть стати керівниками або розпочати власний бізнес. У цільову аудиторію програми також входять топ-менеджери та молоді керівники компаній, які хочуть придбати нові знання та оволодіти сучасними технологіями управління для виведення свого бізнесу на новий рівень розвитку.

Програма надається зі спеціалізацією в одній з шести областей:

  • Агробізнес
  • IT-бізнес
  • Підприємництво
  • Реклама та PR
  • Фінанси
  • Логістика.

Основними перевагами навчання на програмі General MBA є 20-річний досвід лідерства МІБ на ринку бізнес-освіти України, а також якість навчання, що відповідає міжнародним стандартам.

Міжнародний інститут бізнесу безперервно удосконалює свої програми і впроваджує інновації в їх зміст, а також пропонує міжнародну високопрофесійну команду викладачів зі значним досвідом у бізнесі та консалтингу.

Навчаючись на програмі General MBA від МІБ, учасники отримають спеціалізовані знання і уявлення про взаємодію різних складових бізнесу, спрямованих на вирішення актуальних проблем компанії і підвищення ефективності виконання управлінських функцій.

Слухачі зможуть придбати навички практичного застосування знань, отриманих в період навчання, а також встановити довгострокові ділові і дружні контакти в Україні та за кордоном.

Більш докладно ознайомитися з програмою «General MBA» можна за посиланням, або зв'язавшись з менеджером Наталією Козоріз за телефонами: (044) 585-00-33 (вн.116), (067) 679 57 88.

Освіта.ua
16.07.2013