Бізнес-школа МІМ-Київ відкрила програму "МВА в ІТ-менеджменті"

25 жовтня 2011 р. у МІМ-Київ вперше в Україні стартувала програма "МВА в ІТ-менеджменті"

Бізнес-школа МІМ-Київ відкрила програму "МВА в ІТ-менеджменті"

Ініціатива відкриття програми належить Олександру Кардакову, засновнику компаній "Інком", "Датагруп", "Октава Капітал", випускнику МІМ-Київ.

Ця програма – своєчасна відповідь МІМ-Київ на запит бізнесу щодо нової якості управлінців та нової ролі ІТ-менеджерів у сучасному бізнесі.

Високі технології та їх синергія зі стратегією розвитку бізнесу – стрижень нової програми МІМ-Київ як за змістом, так і за формою, адже саме на цій програмі повною мірою буде реалізовано новий формат навчання за допомогою технології Cisco Telepresence.

Ця технологія дозволяє частині слухачів перебувати в аудиторії МІМ-Київ, а решті – в кількох містах-мільйонниках, причому ця географічна віддаленість за рахунок найсучаснішого обладнання нівелюється можливостями інтерактивного спілкування із повним ефектом присутності.

"Що має сьогодні вміти керівник? Передусім – розуміти все, що відбувається в організації, усвідомлювати специфіку всіх функцій. Безумовно, бухгалтер краще за керівника тямить у бухгалтерії, але завдання керівника – знайти такого професійного бухгалтера, вміти поставити йому завдання й проконтролювати виконання. Так само й функціональний керівник має розуміти, як працює все у бізнесі", – пояснив ідеологію програми Олександр Кардаков.

Сьогодні вже ніхто не заперечує, що управлінець – це окрема професія, для якої замало блискучих функціональних умінь.

Програма "МВА в ІТ-менеджменті" стане для слухачів школою формування стратегічного підходу до бізнесу, осягнення його фінансових, маркетингових, управлінських аспектів.

Крім того, в окремий блок у програмі виділена низка ІТ-дисциплін. Утім, технологічні нюанси в ньому також подаватимуться у стратегічному контексті.

"Ми в жодному разі не виховуємо з вас, так би мовити, просунутих користувачів нових технологій. Завдання ІТ-блоку програми – познайомити вас із тенденціями розвитку ІТ-бізнесу, новими можливостями управління технологіями та управління за допомогою технологій. Цей блок програми – своєрідний простір для нових ідей та асоціацій", – наголосила Ірина Тихомирова, президент МІМ-Київ.

ІТ-директори та ІТ-менеджери, які розпочали навчання на програмі "МВА в ІТ-менеджменті", звісно, очікують від навчання нових знань та нового бачення, ідей та перспектив (аж до виходу на міжнародні ринки), а крім того, готові ділитися досвідом й відкриті до нових зв’язків та контактів.

У МІМ-Київ висловили сподівання, що нова програма сприятиме формуванню нової якості ІТ-управлінця.

Освіта.ua
05.11.2011