Тижневик "Weekly.ua" склав рейтинг найефективніших бізнес-шкіл України

З поміж семи бізнес-шкіл України, які представлені у рейтингу, перемогла Києво-Могилянська бізнес-школа. Друге та третє місце посіли відповідно Міжнародний інститут менеджменту та Міжнародний інститут бізнесу

Тижневик "Weekly.ua" склав рейтинг найефективніших бізнес-шкіл України

На прохання Weekly.ua 20 великих українських та зарубіжних компаній, що працюють в Україні, оцінювали якість випускників українських бізнес-шкіл за 10-бальною шкалою.

Головними параметрами для оцінювання стали рівень готовності випускника школи до управління бізнесом, рівень заробітної платні, запропонованої випускнику тієї чи іншої школи, а також бажання компанії-роботодавця мати в себе випускника тієї чи іншої школи.

Серед тих, хто оцінював українські бізнес-школи – JTI Ukraine, Imperial Tobacco Ukraine, World Staff, Subaru Ukraine, Brain Source International, рекрутингова компанія "Допомога", OTP Bank, VAB Банк, Укрэксимбанк, ООО "Крымская водочная компания", УВК Nemiroff, холдинг Global Spirits, Tez Tour та інші.

Заповнюючи анкети, деякі роботодавці уточнювали, що ніколи не працювали з випускниками тієї чи іншої бізнес-школи, за що школа отримувала нуль балів.

За результатами опитування бізнес-школи України розподілились наступним чином:

Освіта.ua
03.03.2011