ACCA (Association of Chartered Certified Accountants)

ACCA (the Association of Chartered Certified Accountants) - "Асоціація Дипломованих Сертифікованих Бухгалтерів" - міжнародно визнана сертифікація в сфері бухгалтерського обліку та фінансів

ACCA (Association of Chartered Certified Accountants)

АССА (The Association of Chartered Certified Accountants) - пропонує найкращі кваліфікації для практичних, здібних і амбітних людей в усьому світі, які прагнуть до успішної кар'єри в галузі бухгалтерського обліку, фінансів та менеджменту.

Кваліфікації АССА покликані задовольняти потреби бухгалтерів, фінансових фахівців, а також представників суміжних професій на всіх етапах їх кар'єри.

АССА Кваліфікація визнана Євросоюзом та ООН. АССА присутня в 170 країнах світу, підтримуючи однакові кваліфікаційні стандарти в усіх країнах. Таким чином, навчаючись в Україні Ви можете отримати міжнародну кваліфікацію,

АССА пропонує:

  • ACCA Кваліфікація – професійна кваліфікація - дає можливість досягти вершин знань у галузі бухобліку, звітності та аудиту і стати членом АССА.
  • Основи Бухгалтерії (FiA) – набір програм,  створених для початківців в бухгалтерскій і фінансовій профессії, група дуже гнучких і модулярних кваліфікацій, що складається з декількох сертифікатів і дипломів.
  • Диплом з Міжнародної фінансової звітності російською мовою (ДипІФР) – вдосконалює знання МСФЗ (IFRS).

Більш детальна інформація, а також інформація про ACCA Ukraine (АССА Україна) на офіційному сайті Association of Chartered Certified Accountants (ACCA).

Освіта.ua
30.10.2010