У МІМ-Київ стартував перший One Day MBA

28 листопада в МІМ-Київ пройшов новий формат знайомства із бізнес-школою, повноцінний день навчання з викладачами – One Day MBA. Захід відбувся спільно з компанією MBA Field

У МІМ-Київ стартував перший One Day MBA

Протягом активного навчального дня учасники розглянули тему «Управління компанією: хто і як створює грошовий потік» з точки зору маркетингу та управління персоналом, ознайомилися з унікальною навчальною методикою комп’ютерною бізнес-симуляцією Global Management Game, дізналися від випускників про специфіку навчання в бізнес-школі МІМ-Київ, а також потренували навички красномовства під час гри в мафію в рамках зустрічі МІМівського Мафія-клубу.

Робочий ранок розпочався з лекції Олексія Виноградова – віце-президента з маркетингу МІМ-Київ. Разом зі спікером учасники розглянули маркетинг як одну з функцій управління ринкової діяльності та виокремили інструменти його впливу на збільшення грошового потоку компанії.  

Директор програми PMD «Організаційний розвиток та управління персоналом» МІМ-Київ, психолог Володимир Банцер запропонував присутнім кейс з організаційного конфлікту. Успішно вирішити завдання учасникам допомогло знайомство з Гарвардським методом ведення переговорів у конфліктах, що навчив їх: розділяти справи та людей; концентруватися на інтересах, а не позиціях; оцінювати можливості вибору за об’єктивними критеріями та розвивати їх до двосторонньої переваги.

З історією та основами Global Management Game аудиторію ознайомив сам ідеолог цієї бізнес-симуляції  – Девід Ламонт, професор зі стратегічного менеджменту Tepper School of Business та Carnegie Mellon University (США), постійний запрошений викладач МІМ-Київ. Учасники мали нагоду поспілкуватися з паном Ламонтом за допомогою прямого включення із США з використанням системи CiscoTelePresence. Після чого управлінці, в складі спеціально сформованих команд, потренувалися використовувати інструменти цієї гри.

У рамках традиційної Management Game в МІМ-Київ слухачі в командах отримують в управління віртуальні компанії, які розвивають протягом трьох віртуальних років. При цьому стратегію розвитку вони погоджують із членам спеціальних наглядових рад. В той самий час команди МІМівців змагаються з командами слухачів зарубіжних бізнес-шкіл з інших країн. 

Учасники One Day MBA отримали нелегке завдання – розробити стратегію розвитку своїх віртуальних компаній всього за кілька годин. Допомагали їм в цьому випускники та Валентина Дем’яненко, директор Центру інноваційних навчальних технологій МІМ-Київ. Попри всі складнощі, управлінцям все ж вдалося вловити суть гри та покращити фінансові показники своїх компаній.

Після пізнавальної віртуальної гри учасникам заходу була проведена цікава і захоплююча екскурсія бізнес-школою МІМ-Київ.

Ввечері на учасників чекала участь у мафії – традиційній грі МІМівської спільноти. Тут можна було відпочити від активного навчання, відточити переговорні навички і поспілкуватися зі слухачами та випускниками бізнес-школи.  

Насичений день дав учасникам нові управлінські інструменти, познайомив з МІМ-Київ та викладачами МВА-програми, став гарним поштовхом до прийняття рішення про навчання на МВА для тих, хто знаходиться в пошуку своєї бізнес-школи в Україні.

Наступний One Day MBA в МІМ-Київ відбудеться 18 січня 2013 р.

Довідка про формат:

One Day MBA
– один повноцінний день навчання з викладачами МВА в одній з українських бізнес-шкіл. Його учасники мають нагоду поспілкуватися з експертами бізнесу в рамках актуальної для них теми, зануритись у навчальну атмосферу МВА та протестувати всі можливості, які бізнес-школа пропонує своїм слухачам. Проводячи тест-драйв різних бізнес-шкіл за допомогою One Day MBA, потенційний слухач може перевірити і порівняти їхні переваги, та прийняти свідоме рішення – якій з них довірити дорогоцінну інвестицію у свій розвиток.  

Довідка про організаторів:

МІМ-Київ –
перша бізнес-школа в Україні та на території колишнього Радянського Союзу, заснована у 1989 році. МІМ-Київ пропонує програми бізнес-освіти для власників та керівників вищої ланки. Спільнота випускників МІМ-Київ сьогодні об’єднує понад 4000 управлінців з усіх регіонів України, з яких 2000 – випускники програми МВА. 26 МІМівців – учасники рейтингу ТОП-100 кращих менеджерів країни від видавництва Економіка. МІМ-Київ за рейтингом Eduniversal  визнана найкращою бізнес-школою в Україні.

МВА Field – проект, створений з метою сприяння розвитку системної бізнес-освіти в Україні. На сайті проекту можна знайти об’єктивну інформацію про програми, викладачів та діяльність бізнес-шкіл України. Нещодавно МВА Field запустив новий унікальний формат – One Day MBA, покликаний допомогти потенційним слухачам свідомо обрати бізнес-школу та напрямок свого розвитку.

Освіта.ua
12.12.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів