Бізнес-конгрес підприємців в КНТЕУ

1 грудня 2012 року Інститут вищої кваліфікації КНТЕУ взяв учать у бізнес-конгресі підприємців «Призма 24», який приймав у себе КНТЕУ

Бізнес-конгрес підприємців в КНТЕУ

На відкритті Конгресу з привітаннями і презентацією освітніх програм для підприємців виступила директор Інституту вищої кваліфікації, к.е.н., доцент – Шклярук К.С. Для більш ефективного пошуку партнерів, інвесторів та для отримання нових знань в сфері розвитку бізнесу, програма Конгресу складалася з майстер-класів, на яких бізнесмени, члени клубів підприємців і бізнес-асоціацій, власники та директора компаній могли поділитися своїм досвідом роботи, обговорити нинішні проблеми щодо  розвитку бізнесу в нашій країні.

Між майстер-класами на перерві в холі, учасники могли відвідати «Коридор бізнесу». Кожен із учасників мав змогу отримати безкоштовну консультацію в сфері юридичних послуг, інтернет-просування, банківських послуг, управління бізнесом, персоналу, освіти, маркетингу/реклами, управління проектами та ін. Серед організацій, які надавали консультації був й Інститут вищої кваліфікації.

Освіта.ua
07.12.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів