MBA Grand Opening-2012 в kmbs

В kmbs відбувся старт нових груп Master in Business Leadership [MBL], Executive MBA та Presidents’ MBA, що поповнив спільноту kmbs на 63 учасники

MBA Grand Opening-2012 в kmbs

Окрім традиційного знайомства нових учасників зі своєю групою, школою і Києво-Могилянською академією, одразу почалась їх інтеграція в логіку навчання kmbs. Кожен з трьох днів модулю був присвячений розкриттю філософії kmbs - Change yourself, change the company, change the world.

Перший день був присвячений темі “Сhange the world”. Олександр Саврук, декан kmbs, розповів про природу змін. А Володимир Моренець, віце-президент Києво-Могилянською академії, говорив про цінності академії як місця, де плекається джерело змін.

В рамках теми другого дня – “Сhange the company” – Лідія Білас, Голова правління компанії "ІДС Аква-Сервіс" (ТМ “Моршинська”, “Миргородська”, “Трускавецька” та ін.) та випускниця програми Presidents’ MBA, розповіла про зміни в її компанії та переломний момент в розвитку організації, а саме про злиття з IDS Group Ukraine (ТМ "Миргородська"), та усе що слідувало за ним – зміну бренду, злиття двох організаційних культур та ін.

Запрошеними спікерами третього дня, присвяченого темі “Change yourself” також стали члени спільноти kmbs: Наталія Жеваго (засновник та директор організації “Культурний проект”, учасниця Presidents’ MBA-7), Андрій Кішинський (генеральний директор Фінансової група "Космос", випускник програми MBA-8) та Олег Федоров (директор "Дхолландія Україна", випускник програми MBL-1).

Спікери розповіли про те, як вони приходили до змін в персональному та професійному житті та як вони переживали їх. З особливою приємністю вони говорили про зміни, які відбулися з ними під час та після навчання в kmbs, поділивши своє життя на “до” та “після” школи.

Change yourself, change the company, change the world – філософія kmbs, яка стала наскрізною ідеєю першого модулю. Таким чином було продемонстровано шлях, який мають пройти нові члени спільноти kmbs – через проривний розвиток та зміни в собі до якісних змін в своїх компаніях, країні та світі в цілому.

Освіта.ua
06.11.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів