У МІМ-Київ відбувся воркшоп про кар’єрний розвиток від Дмитра Кліма

17 жовтня в МІМ-Київ пройшов воркшоп про сучасні технології побудови кар’єри. Гостем МІМівських випускників та слухачів став Дмитро Клім, генеральний директор ACTION GROUP, засновник FINANCE PERSONNEL

У МІМ-Київ відбувся воркшоп про кар’єрний розвиток від Дмитра Кліма

Впродовж заходу в МІМ-Київ учасники обговорили зі спікером сучасні технології зміни роботи, зокрема, аналіз ринку та можливостей конкурентів. Йшлося як про про «вічні» навички кар‘єриста: як показати в резюме свої «переваги», взаємодіяти з кар’єрними сайтами, готуватися та проходити інтерв’ю, так і про нові компетенції: як підібрати фото для правильної самопрезентації, працювати з соцмережами, брати участь у співбесіді по скайпу і т.ін.

Серед корисних рекомендацій спікера: не забувати про головні цілі: для резюме – отримати дзвінок від рекрутера чи HR-а; для телефонного інтерв’ю – отримати запрошення на співбесіду «в живу»; а також оформлювати резюме в PDF; зробити та докласти до нього професійне фото, яке показуватиме вас у роботі в тій сфері, на яку ви, власне, претендуєте.

Захід тривав близько трьох годин у форматі інтерактивного діалогу між залом та спікером. Та навіть після закінчення воркшопу, учасники ще довго не відпускали Дмитра Кліма й одностайно вирішили запропонувати організаторам запрошувати спікера частіше.

Петро Різник, МВА 2012, Макрохім, ІТ-директор: «Дуже актуальна інформація. Можливо, буду застосовувати в своєму кар’єрному розвитку. Було цікаво та корисно в першу чергу з точки зору пошуку кандидатів – систематизувати процес та розуміти, як це робити. Ну й для себе, якщо, раптом, буде потрібно змінювати роботу – почути про те, як правильно складати та відсилати резюме».

Сергій Фейло, МВА 2011, IT Terra, Директор: «Нещодавно переді мною постало питання підбору співробітників. І я задумався: чи варто працювати з агентствами, чи краще взяти цю роль на себе? Для мене було важливо зрозуміти, як рекрутер дивиться на кандидата? Виявилося, що я вкладав у процес проведення інтерв’ю зовсім інші значення. Дякуючи спікеру, тепер я чітко відчуваю, як мислить рекрутер».

Ольга Лемець, PMD 2005, БаДМ, Директор філії в Києві: «Давно знаю Дмитра Кліма як досвідченого експерта. Сьогодні він поновив для мене багато класичних підходів, а щось показав зсередини, зі спеціалізованого ракурсу. Воркшоп тривав три години, але під кінець все одно хотілося мати більше часу, бо ж така важлива тема у всіх викликає багато питань».

Освіта.ua
25.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів