Рейтинг Financial Times: найкращі програми Executive MBA - в Азії

Дев'ять із дванадцяти найкращих у світі курсів Executive MBA сьогодні читають в Азії, такими є результати нового рейтингу Financial Times

Рейтинг Financial Times: найкращі програми Executive MBA - в Азії

Кращою Executive MBA у 2012 році визнана спільна програма американської Kellogg School in Illinois та Hong Kong University of Science and Technology. Випускники цієї програми через три роки після закінчення заробляють в середньому 465 774 доларів на рік, що на 50 % більше ніж у найближчих конкурентів.

Окрім показника заробітних плат випускників, укладачі рейтингу враховували кар'єрний рівень слухачів, інтернаціональний склад студентів і педагогів шкіл, а також авторитет педагогів у науковому середовищі.

Друге і третє місця рейтингу FT також зайняли спільні програми Executive MBA: американської Columbia Business School і англійської London Business School, а також тріумвірату шкіл HEC Paris, LSE і New York University: Stern.

Також цього року у рейтингу Financial Times відбулися істотні зміни. Топ-100 Executive MBA FT поповнився 18 програмами, з яких 12 вперше увійшли до підсумкової таблиці. Найуспішнішим новачком виявилася спільна програма Tsinghua University з Пекіна і Insead (кампус в Сінгапурі), якій аналітики видання одразу надали четверте місце.

Також дослідники констатували, що ступінь MBA в Азії має таку ж популярність, як в США і Європі. Однак, слухачі програм в США виявилися трохи молодше, ніж у Європі та Азії. В середньому слухачеві подібних програм 36 років, до початку навчання він, як правило, вже змінив кілька позицій та має досвід роботи в двох країнах. Навчання такому студенту необхідно для розвитку управлінських навичок, формування ділових зв'язків і зростання доходу.

За статистикою FT, випускники програм Executive MBA дійсно демонструють більш значний кар'єрний ріст. Судячи з відповідей випускників, частка директорів / партнерів компаній через три роки після закінчення програми зросла з 16 до 31%, а частка членів ради директорів / CEO за цей же час зросла з 8 до 21%.

Освіта.ua
23.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів