Чому під час кризи варто інвестувати гроші в себе?

Майстер-клас декана Школи бізнесу КІБІТ Олени Яковлєвої "Чому під час кризи варто інвестувати гроші в себе"

Чому під час кризи варто інвестувати гроші в себе?

На сьогоднішній день немає жодної родини, в якій не замислюються про навчання дітей за кордоном, "згортанні" бізнесу або виведенні за кордон капіталу, а також про еміграцію.

Слова про інвестиції в себе чи свій бізнес носять комічний характер. При цьому комфортно себе почувають дві категорії населення - це люди причетні до державного бюджету, а також іноземні компанії, які розглядають нашу країну як майданчик для реалізації своїх проектів.

Сьогодні на порядку денному питання - інвестувати в себе або в зв'язки і адміністративний ресурс з метою отримання державного замовлення. Багато хто вважає, що тільки так можна вижити. Ми з вами не тільки свідки, але й учасники цієї агонії і на жаль немає ніяких сигналів, які дозволяють сподіватися, що ситуація зміниться на краще.

Але не поспішайте емігрувати. Як тільки процес набуває масового характеру, він стає безглуздим. Кожен, хто залишає Україну, звільняє робоче місце для більш сміливого, у якого зростають шанси на прорив.

Сьогодні як ніколи будуть затребувані молоді люди, які, не озираючись назад, будуть діяти більш відважно. І тут виникає питання - чи отримали ці люди у вузах ту підготовку, яка дозволить їм бути ефективними. Тому сьогодні варто здобути бізнес-освіту і стати тим, хто зробить прорив.

Відвідавши майстер-клас декана Школи бізнесу КІБІТ Олени Яковлєвої ви отримаєте відповіді на багато питань і зрозумієте, що інвестиції в себе це найкращий вид інвестицій.

Після майстер-класу відбудеться презентація програм навчання Школи бізнесу КІБІТ: Mini МВА "Директор з економіки та фінансів", Mini МВА "Директор з управління персоналом", Mini МВА "Директор з виробництва" і General MBA.

Під час презентацій ви зможете познайомитися з викладачами і переконатися в їх солідному практичному досвіді в бізнесі, а також отримаєте детальну інформацію про програми навчання і зрозумієте, наскільки вони важливі для вашої кар'єри.

Презентації будуть проходити:

  • 25 вересня. Донецьк, пр-т Германа Титова, 15. Конференц-зал готелю "Шахтар Плаза".
  • 3 жовтня. Харків, пр. Правди, 2. Конференц-зал готелю "Харків Палас".
  • 9 жовтня. Дніпропетровськ, вул. Червона, 12A. Конференц-зал готелю "Reikartz".
  • 18 жовтня. Київ, вул. Фрунзе 1-3, корпус Б, офіс 1. Школа бізнесу КІБІТ.

Участь безкоштовна.

Для реєстрації зверніться до Вікторії Добровольської: (044) 377-77-05, 331-61-90, info@kibit.com.ua, www.kibit.com.ua.

Освіта.ua
11.09.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів