Бізнес школа "Nikland" запрошує на МВА-марафон

22 вересня в Міжнародній бізнес-школі "Nikland" відбудеться МВА-марафон. Учасників чекає живий світ МВА освіти, особлива атмосфера спілкування з викладачами та колегами

Бізнес школа "Nikland" запрошує на МВА-марафон

У програмі марафону передбачені відкриті лекції від викладачів МВА програм. Кожен учасник може самостійно вибрати і відвідати лекцію програми міні-МВА, що його цікавить («Фінансовий менеджмент», «Управління бізнесом», «Консалтинг», «Управління персоналом», «Маркетинг менеджмент», «Право»).

Під час лекції:

  • Відбудеться презентація обраної програми міні-МВА, де учасникам розкажуть про структуру, особливості навчання та познайомлять з викладацьким складом програми.
  • Викладачі програм міні-МВА проведуть відкриті лекції з обраної теми (тривалість лекції 40 хвилин).
  • Учасники зможуть поставити будь-які запитання, що їх цікавлять.

Відкрита лекція дасть можливість зануритися в процес живого навчання, відчути атмосферу бізнес-школи поставити всі запитання й на підставі цього прийняти рішення про навчання.

Більш детальну інформацію про МВА-марафон, теми лекцій, Міжнародну бізнес-школу "Nikland" і викладачів програм міні-МВА можна знайти на сайті.

Участь в МВА-марафоні безкоштовна.

Попередня реєстрація учасників - по електронній пошті E-mail: marketing@nikland.com.ua (тема листа: МВА-марафон, в листі, будь ласка, вкажіть ПІБ, посаду, місце роботи, e-mail і контактний телефон). Або за телефоном : (044) 461-97-27.

Освіта.ua
29.08.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів