Відбувся другий МІМ-Уікенд для випускників та слухачів МІМ-Київ

Наприкінці липня випускники МІМ-Київ спільно з Бізнес-школою провели другий МІМ-Уікенд – літній розвиваючий бізнес-табір для випускників та слухачів

Відбувся другий МІМ-Уікенд для випускників та слухачів МІМ-Київ

Захід поєднав у собі теплий настрій літа, енергію розвитку, творчі підходи до навчання й бізнесу, живе спілкування в колі однодумців та активні розваги. А ще – особливу об’єднуючу атмосферу – адже за задумом формату головними організаторами є самі випускники МІМ-Київ, які щойно завершили навчання.

Цього року ними стали Тетяна Трегуб та Юрій Самсонов з групи MBA 2012. До речі, до себе в гості – в котеджне містечко Северинівка під Києвом - учасників запросив також МІМівський слухач.

У рамках заходу учасники зустрілися з МІМівськими викладачами: Іриною Педь, Володимиром Банцером, Андрієм Длігачем, та Сергієм Тепловим. Обговорювали зміни сучасного світу, нові підходи до бізнесу та власного розвитку. Зокрема, дізнались про «спіральну динаміку» та принципи управління, що відповідають різним рівням мислення; обговорили системний підхід до управління та цілісного бачення всіх процесів у компанії.

Також поспілкувалися з запрошеними спікерами: отримали відповіді на актуальні податкові питання про захист бізнесу в Україні від В’ячеслава Гомоная (адвокатське об’єднання «Альянс») та ознайомилися з новими інструментами для розвитку пам’яті та мислення від Вікторії Коваль (компанія «Development Training & Consulting»).

Остаточно до часів навчання всіх повернуло знайомство з інноваційним бізнес-підходом - Design Thinking (DT), в основі якого лежить дизайнерське бачення та творче вирішення проблем. Цю нову філософію бізнесу група MBA 2012 привезла зі стажування в США. І під час Уікенду поділилася нею з іншими МІМівцями. Впродовж трьох днів учасники в командах випробовували інструменти DT на невеликих, реально існуючих бізнес-об’єктах та презентували ідеї їхнього вдосконалення.

Разом з тим – відпочивали душею: заводили корисні та цікаві знайомства, співали навколо багаття та ділилися спільними МІМівськими історіями. А також запекло змагалися в регаті на озері, в синхронному плаванні та волейболі.

В останній день нагороджували переможців Design Thinking й обирали «зірок» Уікенду. Та спільно викладали мандалу – давнє східне зображення, що символізує гармонію з собою та всесвітом.

На завершення події група MBA 2012 передала естафету з організації майбутнім випускникам МІМ-Київ з групи MBA 2013. Тож можна не сумніватись у тому, що МІМ-Уікенд стане доброю традицією і щороку даруватиме учасникам корисні знайомства, нові інсайти та незабутні емоції.

Освіта.ua
03.08.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів