«Школа управління продажем» - проривна програма з продажів в kmbs

4 жовтня 2012 р. в Києво-Могилянській Бізнес Школі стартує новий набір на авторську програму Михайла Винницького «Школа управління продажем»

«Школа управління продажем» - проривна програма з продажів в kmbs

Цю програму kmbs створено для керівників напрямів продажу та маркетингу, регіональних та key account менеджерів, генеральних та комерційних директорів, які приймають рішення в компанії щодо стратегії продажу.

Сучасні тенденції та інструменти ефективного управління продажем, тактичні елементи успішного управління відносинами, організація відділу роботи з ключовими клієнтами, прогнозування продажів - лише неповний перелік знань, якими оволодіють учасники під час двох триденних модулів програми.

Програму сформовано з метою: дати розуміння як вибір бізнес стратегії компанії впливає на стратегію продажу і як створити культуру продажу, яка відповідає цілям компанії; опрацювати найсучасніші підходи до стратегічного управління продажем; розглянути підходи до організації процесу продажів на В2В та В2С ринках, різні моделі мотивації персоналу відділу продажу та його організаційну структуру; надати учасникам знання про тонкощі розбудови партнерських стосунків з різними типами клієнтів.

Вже кілька років поспіль kmbs проводить дану програму, яка користується великою популярністю серед учасників, та завжди отримує високі оцінки за практичність курсу та натхнення до дій.

Автор та викладач програми, Михайло Винницький  - викладач kmbs з напрямів «Управління продажем», «Підприємництво», «Філософія бізнесу».

Веб-сторінка програми: «Школа управління продажем». З будь-яких питань по програмі звертайтесь до Тимура Демчука: +38 [044] 490 6635, +38 [097] 624 9624, tdem@kmbs.com.ua

Освіта.ua
30.07.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів