10-й ювілейній когорті вручені дипломи програми Executive MBA

13 липня відбулася десята, ювілейна випускна церемонія слухачів програми Executive MBA Міжнародного інституту бізнесу

10-й ювілейній когорті вручені дипломи програми Executive MBA

З цією подією на церемонії вручення дипломів випускників привітали ректор Міжнародного інституту бізнесу (МІБ) професор Олександр Савченко, віце-президент Ольга Карпова, президент Асоціації випускників Марина Пекерман, а також викладачі програми EMBA.

Позаду два роки напруженої роботи: рішення бізнес-кейсів, розробка індивідуальних і групових проектів, рольові ігри, підготовка презентацій і палкі дискусії. Нагородою за цю мужність для випускників МІБ стане приналежність до української інтелектуальної еліти, успішна кар'єра і нове мислення, що визначає потім весь життєвий шлях.

Вчорашні випускники навчалися не тільки у викладачів, але й один у одного, створюючи тим самим єдине і неповторне співтовариство, що складається з яскравих індивідуальностей. Результат його взаємодії породжує нову якість, він завжди вище, ніж сума зусиль кожного.

Когорта випускників стає ще сильніше, вливаючись в численну Асоціацію випускників МІБ. Всім добре відоме поняття "стара шкільна краватка". Так як вислів "шкільна краватка" і "шкільні зв'язки" англійською звучать однаково (Old School Tie), під "старою шкільною краваткою" весь світ розуміє "соціальну мережу старих друзів", яка завжди буде міцною опорою.

Весь колектив Міжнародного інституту бізнесу вітає випускників і бажає їм нових перспективних ідей, удачі у всіх починаннях, ефективних та інноваційних рішень!

Освіта.ua
19.07.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів