У "Nikland" обговорять ефективність МВА-освіти у кар’єрі менеджера

8 грудня в Міжнародній бізнес-школі "Nikland" відбудуться дебати на тему "MBA vs Практика управління. Що допомагає будувати ефективну кар'єру в Україні?"

У "Nikland" обговорять ефективність МВА-освіти у кар’єрі менеджера

Багато представників бізнесу вважають, що менеджер великого та середнього бізнесу зобов'язаний мати ступінь MBA. Інші сумніваються в його ефективності в умовах українських бізнес-реалій, ставлячи на перше місце професійний досвід. Тим не менш, MBA - найбільш популярна та затребувана в Україні бізнес-освіта.

Метою дебатів є обговорення ефективності MBA в Україні, враховуючи особистий досвід присутніх. У результаті дискусії учасники мають знайти компромісну відповідь на запитання "Що ж ефективніше?".

Дебатерами виступають заслужений журналіст України Наталія Лихачова, лідер бізнес-групи компанії "Мері Кей" Тетяна Горбань та консультант з підбору персоналу в Міжнародному рекрутинговому агентстві Adecco Ukraine Антон Іллєнко.

Учасники дебатів розглянуть питання, чому багато власників МВА залишаються на рівні менеджера середньої ланки в той час, коли більшість ТОП-менеджерів не мають МВА-освіти. Також, вони шукатимуть відповідь на питання, чи здатний менеджер-практик скласти гідну конкуренцію власникові МВА в сучасному бізнесі, де править інформація і знання. Окрім цього, учасники дізнаються, у яких сферах бізнесу більше цінуються менеджери з МВА, а в яких працюють тільки практики.

Дебати відбудуться 8 грудня в конференц-холі Міжнародної бізнес-школи "Nikland" за адресою: м. Київ, вул. Басейна, 1/2. Час проведення заходу – з 16:00 до 18:00. Участь у дебатах безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

За більш детальною інформацією звертайтеся до Міжнародної бізнес-школи "Nikland" за тел.: (044) 461-97-27, або email: marketing@nikland.com.ua.

Освіта.ua
06.12.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів