У Києві відбудеться тренінг «PR для юридичного бізнесу»

Міжнародна бізнес-школа «Nikland» запрошує PR-менеджерів юридичних та консалтингових компаній, а також практикуючих юристів на тренінг "PR для юридичного бізнесу", який пройде 23-24 листопада в приміщенні бізнес-школи в Києві

У Києві відбудеться тренінг «PR для юридичного бізнесу»

Захід орієнтований на власників і партнерів юридичних компаній, юристів професіоналів та початківців, а також PR-менеджерів і прес-секретарів юридичних компаній.

На тренінгу розглядатимуться питання конкурентоспроможності юридичної компанії на ринку, зокрема, досягнення конкурентоспроможності в стислі терміни і з мінімальним бюджетом, позиціонування компанії, а також створення стійкої, позитивної репутації юридичної фірми.

Два дні тренінгу будуть присвячені практичному застосуванню PR-технологій. На заняттях розглядатимуться практичні прийоми PR-майстерності, а також буде надано необхідні знання для прийняття успішних PR-рішень, завдяки яким слухачі зможуть легко знаходити взаємозв'язки між PR-процесами, самостійно підготувати і провести PR-кампанію, побудувати власну репутацію на ринку.

Вести тренінг буде кандидат юридичних наук, PR консультант з 7-річною практикою (юридичний бізнес, політтехнології, імідж-консалтинг, нові медіа 2.0) Ірина Сєрова.

Більш детальну інформацію про програму можна знайти на сайті http://www.nikland.com.ua/ru/short-term-programs/pr-legal-business/ або за телефонами:
(044) 4619727, (044) 3314483.

Освіта.ua
14.11.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів