Міжрегіональна бізнес-платформа – новий проект МІМ-Київ

МІМ-Київ започаткував проект національного масштабу – міжрегіональну бізнес-платформу, спрямовану на об’єднання бізнес-спільноти регіонів України за допомогою засобів дистанційної комунікації

Міжрегіональна бізнес-платформа – новий проект МІМ-Київ

18 жовтня 2011 року було відкрито перший майданчик цієї платформи у Вінниці. Загалом же бізнес-платформа МІМ-Київ об’єднає Донецьк, Дніпропетровськ, Київ, Львів та Вінницю.

Усі майданчики платформи – як у МІМ-Київ, так і в інших містах, залучених до проекту, – обладнані спеціальним устаткуванням Cisco Telepresence.

Це новітнє технологічне рішення компанії Cisco для відеозв’язку дає змогу аудиторіям, що перебувають у різних містах, спілкуватися дистанційно із повним ефектом присутності.

Крім того, підключене до Інтернету обладнання дозволяє спілкуватися зі співрозмовниками з будь-якої країни світу.

Перший крок у розвитку бізнес-платформи МІМ-Київ – запуск 25 жовтня нової програми "МВА в ІТ-менеджменті", навчання за якою проходитиме одночасно в Києві та чотирьох вищезазначених містах.

Технологія Cisco Telepresence уже була апробована у навчальному процесі на корпоративних програмах МІМ-Київ і яскраво продемонструвала свої переваги, адже викладач може спілкуватися із віддаленою аудиторією в реальному часі, всі учасники процесу одночасно бачать не лише одне одного, але й презентації та матеріали тощо.

Утім, поширення якісних новітніх управлінських знань – не єдине завдання бізнес-платформи МІМ-Київ.

"Пов’язуючи за допомогою цих технологій регіональні бізнеси в єдину спільноту, ми створюємо можливості для проведення міжрегіональних і міжнародних конференцій та форумів, спілкування компаній зі своїми клієнтами, безперешкодної комунікації українських бізнесів із закордонними інвесторами" – зауважує Ірина Тихомирова, президент МІМ-Київ.

За її словами, ця платформа сприятиме обмінові перспективним досвідом, підвищенню ефективності регіональних бізнесів, зростанню інвестиційної привабливості регіонів України, зміцненню та згуртуванню бізнес-спільноти.

Таким чином МІМ-Київ має намір стимулювати формування цивілізованого бізнес-середовища та потужного бізнесу, який стане рушієм та авангардом економічного розвитку країни, повідомила Ірина Тихомирова.

Можливості бізнес-платформи МІМ-Київ, плани щодо її подальшого розвитку, а також перший формат реалізації проекту – програма "МВА в ІТ-менеджменті" - були представлені учасникам з Києва та Вінниці з використанням нової технології. Такий формат презентації підтвердив унікальні можливості створення ефективного спілкування за допомогою нової технології.

Освіта.ua
05.11.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів