МІМ-Київ проведе презентацію програм MBA & Senior Executive MBA

Програма презентації передбачає знайомство з особливостями програм МВА у МІМ-Київ, майстер-класи викладачів, спілкування із випускниками

МІМ-Київ проведе презентацію програм MBA & Senior Executive MBA

У ході презентації відвідувачі зможуть отримати детальну інформацію про програму МВА – визнаний в усьому світі стандарт підготовки управлінців, який дає змогу опанувати універсальні інструменти управління, ефективні в будь-якій галузі, у будь-якій компанії та будь-якому бізнесі.

Окрема частина презентації буде присвячена Senior Executive MBA – програмі розвитку компетенцій стратегічного управління для топ-менеджерів і власників бізнесу, що дає необхідні знання та навички для максимально ефективного розвитку і збільшення прибутковості бізнесу.

Відвідувачі також отримають можливість поспілкуватися із викладачами, слухачами та випускниками МІМ-Київ, отримати «з перших рук» детальну інформацію про програми бізнес-школи, почути про те, як бізнес-освіта формує цілісне бачення бізнесу, видозмінює підходи до менеджменту, стимулюючи інноваційне мислення.

На заході буде представлено бізнес-симуляцію Global Management Game, яку МІМ-Київ реалізує спільно із Carnegie Mellon University (США) і за допомогою якої слухачі бізнес-школи шліфують власні управлінські навички, керуючи віртуальними компаніями у віртуальному бізнес-середовищі, максимально наближеному до реальних умов.

Крім того, у порядку денному презентації заплановано знайомство з можливостями закордонних стажувань у США, Гонконгу, Швейцарії, що включають як курси лекцій у відомих зарубіжних бізнес-школах, так і візити до офісів провідних локальних і міжнародних компаній, знайомство з їх стратегіями і секретами успіху.

Усі присутні зможуть побачити та відчути, чим живе впливова бізнес-спільнота із 4000 випускників-управлінців, яка сформувалася навколо МІМу за понад 20 років роботи бізнес-школи, та взяти участь в екскурсії найбільшою українською бізнес-школою – побачити МІМ-Київ зсередини.

Презентація відбудеться 7 грудня о 19 годині у приміщенні Бізнес-школи МІМ-Київ за адресою: вул. Шулявська, 10/12 В (ст. м. «Політехнічний інститут»).Участь у презентації – безкоштовна. Попередня реєстрація обов’язкова.

Реєстрація http://mrkt.mim.kiev.ua/info/

Детальніша інформація – за тел. (044) 585-02-85 або e-mail welcome@mim.kiev.ua.

Освіта.ua
01.12.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів