У Nikland відбудеться презентація програми Ризик Сертифікації (RCP) - GARP

1 листопада Міжнародна бізнес-школа "Nikland" проведе майстер-клас із банківського ризик-менеджменту та презентацію програми Ризик Сертифікації (RCP) - GARP

У Nikland відбудеться презентація програми Ризик Сертифікації (RCP) - GARP

Захід проводиться спільно з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC).

Міжнародні практики та експерти у сфері управління ринковими, операційними і кредитними ризиками поділяться своїм досвідом і знаннями, нададуть слухачам конкретні інструменти управління ризиками та розкажуть про можливості розширення знань у цій області.

Зустріч проводять представники IFC Гарт Бедфорт і Євген Прокопенко, а також викладач програми Ризик Сертифікації (RCP) - GARP Міжнародної бізнес-школи "Niklad" Тетяна Павлюк.

Програма Ризик Сертифікації (RCP) розроблена Всесвітньою асоціацією професіоналів в області управління ризиками (GARP) і IFC з метою сприяння розвитку ринку стресових активів. Програма націлена на поліпшення здатності банків розуміти і керувати ризиками.

Міжнародна бізнес-школа "Nikland" є місцевим акредитованим партнером Програми і єдина в Україні пропонує навчання та сертифікацію фахівців банків з управління ризиками.

Захід відбудеться в конференц-залі IBS "Nikland" за адресою: м. Київ, вул. Басейна, 1/2, початок о 16:00. Участь безкоштовна, за умови попередньої реєстрації.

Освіта.ua
27.10.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів