Світові тенденції: магістр управління як альтернатива МВА

Міжнародний огляд магістерських програм у галузі управління показав, що три чверті з них не вимагають початкової освіти у сфері економіки або досвіду роботи, який потрібен для навчання за програмами МВА

Світові тенденції: магістр управління як альтернатива МВА

Інформаційна платформа, Masters in Management Compass дозволяє потенційним студентам шукати такі програми по всьому світові.

За допомогою цієї платформи було вивчено 463 магістерські програми з управління (masters in management - MIM). На відміну від програм МВА, які зазвичай вимагають трирічний досвід роботи, три чверті MIM програм дозволяють випускникам приступити до навчання відразу ж після отримання ступеня бакалавра.

При цьому, в останні кілька років спостерігається збільшення кількості таких програм.

У прес-релізі, присвяченому інформаційній платформі Masters in Management Compass, говориться, що вона пропонує базу даних 463 MIM-програм зі всього світу з можливістю фільтрації програм, які вимагають початкової економічної освіти.

Тільки 124 програми висувають вимоги до попередньої освіти. Решта 339 програм або призначені обмеженим цільовим групам (наприклад, випускникам у галузі соціальних досліджень), або відкриті для випускників усіх дисциплін.

Тридцять відсотків стаціонарних програм MIM вимагають ступінь бакалавра в області бізнесу або економіки, в той час як 70% таких програм і 84% програм неповного дня відкриті випускникам усіх дисциплін.

"Ця картина спостерігається і при аналізі MIM-програм за рейтингом Financial Times Master in Management Ranking: тільки 22 з 65 програм вимагають економічну освіту", - повідомляється в прес-релізі.

Освіта.ua
18.10.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів