Бізнес-школа kmbs проводить міжнародні навчальні модулі за програмою Executive МВА

"Doing Business in Eastern Europe" - такою була тема п’ятиденного навчального модулю, який kmbs провела у партнерстві із австрійською бізнес-школою LIMAK

Бізнес-школа kmbs проводить міжнародні навчальні модулі за програмою Executive МВА

На початку жовтня до Києво-Могилянської бізнес-школи (kmbs) приїхала група менеджерів, які навчаються у LIMAK за програмою Executive МВА.

"Спільні навчальні модулі – це важлива і перспективна форма співпраці з нашими європейськими колегами, - зазначив Олександр Саврук, декан kmbs. – Як переконує досвід, Україна цікавить представників західних бізнес-шкіл у контексті розвитку спільних навчальних проектів і програм. І ми дуже раді, що можемо запропонувати інтелектуальні ресурси kmbs у розвиток партнерських ініціатив".

Короткострокова інтенсивна програма, спеціально розроблена для учасників австрійської бізнес-школи, дала можливість її учасникам ознайомитися із ключовими аспектами ведення бізнесу в Україні та інших країнах Східної Європи.

Важливий наголос, зокрема, було зроблено на політичних, економічних та регулятивних аспектах ведення бізнесу, на особливостях крос-культурного менеджменту, формуванні та розвитку партнерської взаємодії у бізнесі, а також розвитку окремих секторів та галузей економіки.

До участі у програмі були залучені не лише викладачі kmbs, а й керівники та провідні фахівці відомих українських та міжнародних компаній – Валерія Чешко (P&S Group), Тарас Кутовий (Investment Company A1), Андрій Сосновський (Tebodin Russia & Ukraine), Ольга Горбановська (Ernst & Young).

Програма вдало поєднала традиційні форми навчання із практикою ведення бізнесу. Так, управлінці із європейських компаній відвідали виробництво зварювальних апаратів на Fronius Ukraine та фабрику з виготовлення чіпсів компанії Kraft Foods Ukraine.

Як зауважили учасники програми, зустрічі із топ-менеджерами компаній у реальному виробничому контексті та обговорення актуальних аспектів ведення бізнесу як в Україні, так і у інших країнах регіону Східної Європи, стали важливою практичною складовою навчальної програми.

Зустріч учасників програми із керівниками компаній–випускниками kmbs, що пройшла в атмосфері дружнього спілкування, також розширила навчальні рамки програми.

Своєрідною родзинкою міжнародного модулю стала тематична дискусія "Ведення бізнесу в Україні: уроки, виклики і перспективи" за участю Юрія Логуша, віце-президента агрохолдингу "Миронівський хлебопродукт" (МХП), Артура Ілієва, заступника голови правління, Райффайзен Банк Аваль та Олександра Саврука, декана kmbs.

"Ми задоволені результатами спільної програми, яку вже вдруге провели в Україні, - поділилася враженнями Доріс Кюхбергер, менеджер програм LIMAK. – Учасники програми мали змогу краще зрозуміти умови ведення бізнесу і можливі бізнес перспективи в Україні та у інших країнах Східної Європи завдяки нашим колегам із kmbs і залученим бізнес-лідерам. Вони підготували і провели програму на високому професійному рівні, наповнили тематичні блоки ґрунтовним контентом і практичними підходами".

Освіта.ua
18.10.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів