У Nikland відбудеться круглий стіл "Банківський ризик-менеджмент в 2011-2012 році"

Захід відбудеться 25 жовтня за підтримки Міжнародної фінансової корпорації (IFC) та Асоціації українських банків (АУБ)

У Nikland відбудеться круглий стіл "Банківський ризик-менеджмент в 2011-2012 році"

Експерти Міжнародної бізнес-школи "Nikland", Міжнародної фінансової корпорації, керівники банків і рейтингових агентств зберуться разом для того, щоб оцінити стан фінансового ринку та розробити прогнози його розвитку.

Доповідачами круглого столу виступлять: Гарт Бедфорд, керівник програми IFC "Подолання наслідків кризи на фінансових ринках у Східній Європі та Центральній Азії", Жильбер Кеня, заступник голови правління, директор Департаменту управління ризиками "VAB Банку", Станіслав Дубко, генеральний директор рейтингового агентства "Кредит-Рейтинг", Олена Сухенко, сертифікований спеціаліст з ризик-менеджменту, викладач Міжнародної бізнес-школи "Nikland".

Експерти розкажуть учасникам про нинішній стан фінансового ринку, поділяться своїми прогнозами про другу хвилю кризи, нададуть огляд та аналіз поточної практики і проблем в банках, пов'язаних з управлінням ризиками.

Вони також окреслять тенденції та перспективи розвитку ринку проблемних активів український банків, розкажуть чому існує необхідність розвитку ризик-менеджменту і як удосконалити цей процес.

Наслідки світової кризи 2008 року та прогнози її другої хвилі підтверджують необхідність і ефективність ризик-менеджменту для компаній.

Захід відбудеться 25 жовтня 2011 року в конференц-залі Міжнародної бізнес-школи "Nikland", за адресою: м. Київ, вул. Басейна, 1/2. Час проведення - 11.00-13.00.

Участь в роботі круглого столу безкоштовна, за умови попередньої реєстрації до 24 жовтня за тел.: (044) 461-97-27, (044) 331-44-83, або по e-mail: marketing@nikland.com.ua.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті Міжнародної бізнес-школи "Nikland".

Освіта.ua
14.10.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів