"Nikland" розпочинає серію дебатів на соціальні теми

Міжнародна бізнес-школа "Nikland" пропонує відкриті зустрічі у форматі дебатів на соціально-значимі теми, що є невід'ємними складовими сучасного бізнесу

"Nikland" розпочинає серію дебатів на соціальні теми

Під час дебатів запрошені експерти представлять учасникам аргументовані і наповнені фактами позиції "за" і "проти", а також дадуть відповіді на поставлені аудиторією питання.

Метою проведення таких зустрічей є допомога бізнесу при рішенні "життєвих" питань у компанії, а також привернення уваги громадськості до існуючих проблем соціального характеру, збагачення знань українців статистичними даними та першоджерелами, розвінчання або підтвердження існуючих в соціумі стереотипів.

На сьогоднішній день школа досягла того рівня, коли може і хоче надати бізнесу відкритий майданчик для обговорення соціальних питань, що так чи інакше постають перед кожним керівником.

На початку жовтня відбулися перші дебати на тему "Українські реалії жінки-керівника", в ході яких експертами виступили соціолог і дослідниця гендерних питань Тамара Марценюк і підприємець, політичний психолог Геннадій Балашов.

Тамара Марценюк виступала "за" жінку-керівника і наполягала на необхідності рівності прав і можливостей жінок і чоловіків у всіх сферах життя в сучасному світі, розповіла про офіційні зобов'язання щодо досягнення гендерної рівності, взяті Україною і показала приклади успішних кампаній, націлених на інтеграцію жінок у бізнес.

Геннадій Балашов переконував присутніх, що жінка не може самостійно ефективно керувати компанією. Свою позицію "проти" базував на тому, що жінка не націлена на розвиток, захоплення території та ринків; у жінок значно нижче здатність витримувати емоційні навантаження; чоловіки як і раніше лідирують - їх більше на керівних постах, вони роблять винаходи та відкриття.

Дебати на соціально-значимі теми - це перший подібний проект серед бізнес-шкіл України. Nikland запрошує до співпраці в даному проекті представників громадських організацій, груп та фізичних осіб, які займаються дослідженням соціальних питань.

Освіта.ua
14.10.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів