Учасники kmbs обговорили, як ефективно працювати з системою постачання

У Києво-Могилянській Бізнес Школі kmbs вже вдруге пройшов спеціалізований ТОС-модуль, що покликаний примирити дві конфліктні сторони – рітейл та дистрибуцію

Учасники kmbs обговорили, як ефективно працювати з системою постачання

Модуль пройшов в рамках спеціалізованого курсу для виробників "Фарт тут ні до чого", що покликаний надати набір рішень та бізнес процесів для суттєвого збільшення прибутків без додаткових інвестицій.

Головна мета цього модуля переслідує два завдання. По-перше, дати зрозуміти учасникам ринку, що ситуація "або ми їх, або вони нас" не є, насправді, єдино можливою у ланцюгу постачання. По-друге, надати учасникам ринку ефективний практичний інструмент для вирішення конфлікту і утворення взаємовигідної співпраці між ланками ланцюга постачання (рітейлом та дистрибуцією).

Вже традиційно аудиторію модуля склали представники керівних ланок українських компанії, які працюють з групою товарів повсякденного використання (Fast Moving Consumer Goods - FMCG), у сфері фармацевтики, у молочній галузі, розважальній індустрії, поліграфії.

Автор даного модуля і викладач, партнер та керівник практики ТОС (теорія обмежень) в Apple Consulting®, Андрій Колотов протягом насичених трьох днів методично змінював усталений погляд учасників на звичні речі.

Учасники перебували в атмосфері мозкового штурму та постійного переосмислення діяльності своєї компанії.

На конкретних прикладах та через ділові ситуації Андрій Колотов дав переконатись учасникам,  що інструменти ТОС дійсно можуть ефективно вирішувати давно наболілі проблеми.

Починаючи з простого формулювання діафрагми "Грозової хмарини", визначення небажаних явищ можна виявити, що саме потрібно змінювати у компанії.

А далі, застосовуючи такі інструменти ТОС, як динамічне управління буфером, системи моніторингу потенційно "вузьких місць", можна зрозуміти, на що змінювати, пояснив спікер.

В результаті учасники отримали готовий інструмент, що дозволяє запустити процес безперервного покращення у себе в компанії, нову систему мотивації для менеджменту вищої та середньої ланок, а також спосіб "продажу" нової системи взаємодії своїм партнерам по ланцюгу постачання.

Освіта.ua
07.10.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів