Міжнародна кваліфікація з управлінського обліку

У Міжнародній бізнес школі "Nikland" стартує професійна кваліфікація з управлінського обліку "Cost and management accounting" з подальшою можливістю отримання диплома Міжнародної асоціації бухгалтерів (IAB)

Міжнародна кваліфікація з управлінського обліку

Кваліфікація IAB розроблена спеціально для задоволення потреб тих, хто збирається стати професійним бухгалтером, фінансовим адміністратором або фінансовим менеджером.
Програми IAB входять в реєстр професійних кваліфікацій уряду Великої Британії (QCA, Qualification Curriculum Authority). Слухачами IAB щорічно стають до 10 тисяч бухгалтерів в більш ніж 80 країнах світу.

У рамках програми слухачі вивчать принципи і методи управлінського обліку для прийняття тактичних і стратегічних рішень, спрямованих на розвиток і управління сучасним підприємством.

Слухачі також отримають навички написання звітів для керівної ланки і розуміння результатів цих звітів, навчаться формувати висновки про ефективність роботи компанії, а також приймати на основі аналізу управлінських звітів оперативні, локальні та управлінські рішення.

За підсумками навчання та іспитів слухач отримує диплом IAB англійською мовою (IAB Level 3 Diploma in Cost and Management Accounting). Навчання проводиться російською мовою.

Більш детальна інформація про програму - за телефонами (044) 221 67 01, (044) 331 44 83, або за email: info@nikland.com.ua, www.nikland.com.ua.

Довідка:
Міжнародна бізнес-школа "Nikland" - бізнес школа нового покоління. Школа покликана формувати і виховувати лідерів, які розраховують застосовувати свої професійні знання в умовах швидко зростаючих ринків. "Nikland" відрізняють професіоналізм, доступність, орієнтованість на надання не тільки теоретичної, але й практичної бази в ході навчання, інноваційний підхід до розробки програм і методів навчання.

Освіта.ua
06.10.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів