У "Nikland" стартує практичний курс "Управління виробництвом"

10 жовтня в Міжнародній бізнес школі "Nikland" стартує практичний курс "Управління виробництвом", присвячений сучасним підходам в сфері управління та розвитку виробництва

У "Nikland" стартує практичний курс "Управління виробництвом"

Програма розроблена з урахуванням специфіки функціонування та розвитку українського ринку і містить сучасні підходи щодо організації і розвитку виробництва.

У першу чергу курс буде цікавий директорам, власникам компаній, менеджерам на виробництві та всім, хто пов'язаний з виробничим процесом компанії.

Курс складається з двох модулів, тривалість кожного - 6 днів. Програма сформована таким чином, щоб дозволити учасникам систематизувати знання, удосконалювати свої професійні навички та вміння без відриву від роботи.

У процесі навчання учасники розглянуть основи побудови логістичних систем на підприємствах і їх значення для ефективного функціонування всієї системи виробництва; навчаться регулювати вартість виробничих операцій і виробничу собівартість в цілому з метою мінімізації параметрів беззбитковості.

Слухачі також ознайомляться з основами кадрового менеджменту виробничих підрозділів і розглянуть найбільш ефективні методи мотивування всіх категорій виробничого персоналу підприємства.

У ході навчання учасники мають засвоїти основи менеджменту якості, стратегічне значення систем якості та особливості організації роботи служби якості на підприємстві.

На практичних прикладах учасники розглянуть, як грамотно провести аудит постачальників, а також проаналізують його вплив на результативність роботи виробництва.

У процесі навчання велика увага приділяється практичній роботі. Практичний курс завершує екскурсія на діюче підприємство з метою вивчення організації ефективних практичних прийомів виробничого маркетингу.

Усі лектори - практикуючі фахівці з великим стажем роботи в різних умовах ринкової економіки.

Після закінчення повного курсу видається сертифікат англійською мовою "Financial practices for managers", акредитований Міжнародною бізнес школою "Nikland", США.

Відгуки учасників про ексклюзивний курс "Управління виробництвом" можна прочитати на сайті Міжнародної бізнес школи "Nikland".

Більш детальну інформацію про програму "Управління виробництвом" можна дізнатися у Міжнародній бізнес школі "Nikland" за тел.: (044) 331 44 83, (044) 221 67 01.

Освіта.ua
26.09.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів