У МІМ-Київ пройшли майстерні бізнесу з інфографіки

У Бізнес-школі МІМ-Київ пройшов перший захід у новому сезоні для МІМівської спільноти - майстерні бізнесу з сучасних трендів візуалізації інформації

У МІМ-Київ пройшли майстерні бізнесу з інфографіки

Дзвенислава Новаківська, керуюча компанії "Фанк і Консалтинг", розповіла про головні тренди візуалізації інформації.

Зокрема, учасники дізнались, як за допомогою візуалізації можна вкласти півсотні сторінок в одну. За словами Новаківської, головне при цьому – відкинути зайве, максимально замінити слова картинкою та залишити тільки ключові позначення.

І хоча асоціації до слів у кожного – різні, якісна інфографіка не залишає байдужим нікого. За словами спікера, головну ідею повідомлення відображає гарно підібрана метафора. І знайти останню – означає зробити половину дизайнерської роботи.

У якості прикладу спікер показала інфографіку у вигляді яблука, від якого ніби "відкушують" шматочки, щоб зрештою у нас на руках залишився лише недогризок.

У свою чергу Андрій Білей, дизайнер бізнес-графіки агентства Clan Soprano, продемонстрував головні помилки окремих зразків вітчизняних та світових інфографік.

Він зазначив, що погана візуалізація – як поганий ребус, який ніхто не розуміє. На думку спікера, гарним прикладом останньої є карта київського метрополітену.

Також Андрій Білей розповів про те, як створити якісний дизайн і що для цього потрібно.  За словами спікера, головний критерій гарної візуалізації – це простота. При цьому одна картинка має відповідати лише одній ключовій ідеї.

Спікер також зазначив, що гарною візуалізацією є та, яку можна зрозуміти без тексту. Адже вона не просто привертає увагу, а запам’ятовується на все життя.

Візуалізація інформації може стати як мистецтвом, так і нікому не зрозумілою головоломкою. Тож, за словами Андрія Білея, краще передати текст простими тезами у випадку, коли його неможливо перевести в якісний малюнок.

На завершення зустрічі, Дзенислава Новаківська зазначила, що просту інфографіку може створити не лише дизайнер і розповіла про те, як її можна використовувати у щоденних бізнес-справах.

Довідка про захід: Майстерні бізнесу – клубний проект Бізнес-школи МІМ-Київ – зустрічі бізнес-майстрів (МВА – Master of Business Administration). Формат Майстерень бізнесу поєднує виступи спікерів із активним спілкуванням та обміном досвідом у групах. Теми, що обговорюються, стосуються розвитку власного бізнесу. Спікери майстерень – експерти з управління бізнесом, а також успішні українські підприємці-практики, зокрема, видатні випускники бізнес-школи.

Освіта.ua
26.09.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів