МІМ-Київ приймає всеукраїнський конкурс "Інноваційний прорив"

У бізнес-школі МІМ-Київ відбулося урочисте відкриття всеукраїнського конкурсу "Інноваційний прорив 2011. Рік інформаційних технологій"

МІМ-Київ приймає всеукраїнський конкурс "Інноваційний прорив"

МВА-партнером конкурсу виступає МІМ-Київ. Перший круглий стіл, у якому за допомогою найновітніших технологій взяли участь також аудиторії у Львові, Дніпропетровську та Одесі, був присвячений секретам успіху Силіконової долини.

"МІМ-Київ невипадково є МВА-партнером цього інноваційного конкурсу, – відзначила Ірина Тихомирова, президент МІМ-Київ. – Час ресурсної економіки минув. Сьогодні головною цінністю є ідеї, причому не відірвані від життя, а ті, які можна реалізувати і можна продати. Ми навчаємо цього наших слухачів, і, слід зазначити, вони досягають у своїй діяльності неабияких успіхів".

Власне, про те, як не лише розробляти, але й захищати, продавати та реалізовувати ідеї, йтиметься й у низці заходів у рамках конкурсу.

Низка круглих столів, що триватимуть аж до підбиття підсумків інноваційного змагання, будуть присвячені питанням прав інтелектуальної власності, складання бізнес-планів, переговорів із інвесторами тощо.

Організатори та партнери конкурсу "Інноваційний прорив" зацікавлені в інноваційному розвиткові країни та реалізації її високого потенціалу. У заходи прийматимуть участь ІТ-компанія Global Management Challenge, компанія Ernst & Young, журнал "Експерт", а також засновник компаній "Інком" та "Датагруп", голова правління компанії "Октава Капітал", випускник МІМ-Київ Олександр Кардаков.

"Інноваційні ідеї надзвичайно важливі для майбутнього України. Тож ми будемо і надалі тісно співпрацювати з "Інноваційним проривом" і, я переконана, ставатимемо дедалі сильнішими з року в рік", – наголосила Ірина Тихомирова.

Освіта.ua
22.09.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів