В МІМ-Київ успішно завершилася корпоративна програма для енергетичної галузі

9 вересня цього року дипломи отримали перші випускники інноваційної корпоративної програми для представників енергетичної галузі

В МІМ-Київ успішно завершилася корпоративна програма для енергетичної галузі

Група керівників філій ПАТ "Прикарпаттяобленерго" навчалася у бізнес-школі МІМ-Київ за програмою PMD (Program for Management Development – "Розвиток управлінського персоналу").

Програма є інноваційною, адже в її рамках уперше в Україні була апробована нова технологія дистанційного навчання за допомогою відеозв’язку за протоколом Н.264. Ця технологія дає змогу не просто прочитати лекцію для слухачів, які перебувають за сотні кілометрів, але й створити умови для максимальної інтерактивності, практично повністю відтворивши атмосферу й можливості "очного" заняття в аудиторії.

Завершальний модуль програми пройшов у Івано-Франківську. Викладачі МІМ-Київ Сергій Воронов і Володимир Банцер відзначили високий рівень організації роботи в компанії, справжній корпоративний дух, ентузіазм учасників програми та їх налаштованість на ефективне навчання.

На думку викладачів МІМ-Київ, це заслуга зокрема й керівництва компанії, яке дбає про підвищення рівня персоналу.

"Нам із групою вдалося налагодити добрий зворотній зв’язок, що є запорукою успішного навчання", – наголосив Володимир Банцер.

У МІМ-Київ висловили сподівання, що так само успішним буде й навчання другої групи працівників "Прикарпаттяобленерго" – керівників департаментів головного офісу компанії. Заняття на програмі PMD у МІМ-Київ розпочнуться вже у жовтні цього року й триватимуть до травня 2012 року.

Освіта.ua
16.09.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів