У "Nikland" пройдуть дебати "Українські реалії жінки-керівника"

5 жовтня цього року в Міжнародній бізнес-школі "Nikland" пройдуть дебати на тему "Українські реалії жінки-керівника"

У "Nikland" пройдуть дебати "Українські реалії жінки-керівника"

За даними рекрутингової компанії HeadHunter, в Україні всього 13% керівників-жінок. Серед підприємців, представниць жіночої статі всього 22%. Праця жінки гірше оплачується - в середньому українкам платять на третину менше, ніж чоловікам на аналогічних посадах.

До участі в дебатах запрошуються власники бізнесу, директори і топ-менеджери компаній, фахівці в галузі управління персоналом, представники політики та ЗМІ, представники жіночих громадських організацій.

Переваги та недоліки жінки-керівника висловлять на дебатах експерти - представники бізнесу та політики, а також соціологи, дослідники гендерних питань.

Учасники дебатів отримають відповіді на питання, чому на керівних постах в українських компаніях мало жінок; чи слід українським компаніям переглянути кадрову політику і збільшити кількість жінок-керівників, спираючись на позитивний досвід Європи; чи зміниться в Україні стереотип про розподіл ролей залежно від статі.

Дебати пройдуть в конференц-залі Міжнародної бізнес-школи "Nikland", за адресою: м. Київ, вул. Басейна 1/2. Час проведення: 11.00 - 13.00.

Участь у дебатах безкоштовна за умови попередньої реєстрації до 3 жовтня за тел.: (044) 331 44 83, або email: marketing@nikland.com.ua.

Попередня акредитація журналістів обов'язкова.

Більш детальну інформацію про дебати можна отримати на сайті http://www.nikland.com.ua/ru/debatu/

Освіта.ua
16.09.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів