Вища школа менеджменту (Німеччина) презентує свої програми в Києві

WHU - Вища школа менеджменту ім. Отто Байсгайма – приватна німецька бізнес-школа, що отримала визнання як у Європі, так і за кордоном

Вища школа менеджменту (Німеччина) презентує свої програми в Києві

З часу свого заснування у 1984 році, Школа встановлювала стандарти сучасних методів викладання та дослідження у галузі бізнес-адміністрування.

WHU є першою німецькою бізнес-школою, що отримала сертифікат "European quality label" та пройшла міжнародну акредитацію для бізнес-шкіл EQUIS (у 1998 р.).

Школа входить до рейтингу найкращих європейських бізнес-шкіл 2010 р. за версією газети "Financial Times".

WHU - це єдина приватна бізнес-школа у Німеччині, що є членом Німецького дослідницького товариства (DFG).

Вища школа менеджменту має більш ніж 170 престижних партнерських університетів та 150 партнерських компаній в усьому світі.

З огляду на зручне розташування Школи (між Франкфуртом-на-Майні та Кьольном) сюди легко дістатися з будь-якого регіону у світі.

У Школі навчаються 1034 студенти, серед яких 200 – іноземці. Освіту можна здобути за спеціальністю "Менеджмент" (загальний і спеціалізований).

Тривалість навчання: на бакалавраті - 6 семестрів; на магістратурі - 3-4 семестри. Вартість навчання: 19 800 євро.

Додаткові пропозиції: центр кар’єри, Асоціація випускників, програми з можливістю отримання подвійного диплома.

У бізнес-школі можна отримати дипломи бакалавра, магістра, доктора, навчатися на програмах MBA. Мови навчання: німецька, англійська.

Зустрітися з представниками Вищої школи менеджменту ім. Отто Байсгайма та дізнатися більше про її пропозиції навчання ви можете на Освітньому ярмарку вузів Німеччини, який пройде в Києві 23-24 вересня 2011 року з 10.00 до 18.00, у приміщенні готелю "Русь" за адресою: вул. Госпітальна, 4 (станція метро "Палац Спорту").

Освіта.ua
13.09.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів