У бізнес-школі kmbs HR-спільнота обговорить пошук талантів

14 вересня 2011 Києво-Могилянська Бізнес Школа (kmbs) збирає провідних представників HR-спільноти для обговорення актуальних питань галузі, спілкування та обміну думками

У бізнес-школі kmbs HR-спільнота обговорить пошук талантів

Програмою HR-дня передбачено круглий стіл, присвячений питанням пошуку та розвитку талантів, а також презентація оновленого портфелю програм kmbs.

На круглому столі, тема якого "Пошук та розвиток талантів: чи можливий системний підхід?", з метою дослідження природи управління талантами планується проведення паралелі між управлінням талантами в творчому середовищі та у бізнес-команді. Досвідчені спеціалісти обох сфер, запрошені спікери та викладачі бізнес-школи, поділяться своїм досвідом та порівняють підходи.

Слухачі дізнаються, як побудувати процес роботи з талантами, як виявляти таланти, залучати та утримувати, а також в чому полягають справжні бар’єри в процесі управління талантами.

Після круглого столу всі зацікавлені матимуть можливість відвідати презентацію оновленого портфелю програм Києво-Могилянської Бізнес Школи (kmbs).

Участь у заході безкоштовна. HR-день у kmbs пройде 14 вересня 2011 року, початок о 14.00, у приміщенні Києво-Могилянської Бізнес Школи, за адресою: м. Київ, вул. Волоська, 8/5.

Освіта.ua
08.09.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів