В "Nikland" стартує магістерська програма для юристів

27 жовтня цього року стартує навчання на магістерській програмі для початківців або практикуючих юристів "Master in law" в міжнародній бізнес-школі "Nikland"

В "Nikland" стартує магістерська програма для юристів

Отримавши юридичну освіту та зробивши перші кроки в сфері юриспруденції, багато молодих спеціалістів не розуміють, як правильно будувати свою кар'єру, як отримати досвід і знання, як побудувати та розвинути свій бізнес.

Програма "Master in law" дає можливість отримати необхідні знання, навички та інструменти для реалізації себе як майбутнього провідного спеціаліста й управлінця.

Курс створено на основі програм провідних американських і європейських шкіл права й адаптовано під український ринок.

Програма максимально ґрунтується на практиці та є проектно орієнтованою, що дає можливість відразу використати отримані знання та реалізувати свій потенціал на високому професійному рівні у своїй компанії або в майбутньому на новому робочому місці.

Додатково кожен слухач може пройти курс англійської для юристів і за наявності бажання підготуватися до міжнародного іспиту ILEC для отримання сертифіката міжнародного зразка.

Процес навчання триває 9 місяців і складається з 9 сесій по чотири дні кожна. Один місяць учасники працюють над випускним проектом. Заняття проходять по четвергах, п'ятницях, суботах і неділях.

Запропонований графік навчання дозволяє слухачам регулярно поповнювати обсяг знань і здавати контрольне тестування, передбачене програмою навчання.

Також, Міжнародна бізнес-школа "Nikland" анонсує презентацію програми "Master in law", яка відбудеться 15 вересня.

Освіта.ua
08.09.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів