Програма "Nikland" для проект-менеджерів і консультантів

27 жовтня Міжнародна бізнес-школа "Nikland" запрошує слухачів взяти участь в програмі для консультантів та менеджерів проектів - Pre-MBA Consulting

Програма "Nikland" для проект-менеджерів і консультантів

Pre-MBA Consulting на сьогоднішній день - єдина програма на українському ринку бізнес-навчання, що надає можливість отримати професійну освіту за спеціалізацією "менеджмент проектів і консалтинг", "керівник консалтингового проекту".

Консалтинг - це і професія, і бізнес. Більше половини консультантів зазнають поразки не тому, що не достатньо компетентні, а тому, що відчувають брак знань в області бізнесу консалтингу.

Ця програма дозволить отримати максимальну користь як із самостійно набутого досвіду до початку навчання, так і з досвіду, набутого під час модулів Pre-MBA Consulting.

Кожен другий модуль програми містить практикум, на якому студенти відпрацьовують і закріплюють знання та навички з пройдених тем.

Загальна тривалість програми - 10 місяців.

Також, "Nikland" анонсує презентацію програми Pre-MBA Consulting, яка відбудеться 21 вересня 2011 року в приміщенні бізнес-школи за адресою вул. Басейна, 1/2.

Під час презентації Ви ознайомитеся зі змістом програми, принципами та ідеологією навчання, зустрінетеся з викладачами та керівниками програми, яким зможете поставити свої запитання.

Попередня реєстрація обов'язкова. Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: (044) 331 44 83, (044) 221 67 01, або email: info@nikland.com.ua

Освіта.ua
02.09.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів