Відкрито набір на курс з політтехнологій і PR

У жовтні 2011 року освітня програма PolitPR відкриває новий набір в Україні на тримісячний курс "PolitPR: Вища Ліга"

Відкрито набір на курс з політтехнологій і PR

Цю програму зазвичай називають mini-MBA в політиці. Курс покликаний підготувати високопрофесійних фахівців з розробки стратегічних соціально-політичних проектів.

У програмі курсу празом з оглядовими лекціями передбачено проведення майстер-класів, практичних семінарів, тренінгів, а також відвідування провідних рекламних агентств і студій політичного консалтингу в Києві. На заняттях викладатимуть українські й російські телеведучі, політологи, політтехнологи.

Студенти можуть обрати зручний графік занять: у групі буднього дня (вівторок-середа-четвер з 19.30 до 21.30) або вихідного дня (субота з 10.00 до 16.00). Студенти навчаються в групах по 5-6 осіб.

Учасники програми навчаться ефективно розробляти соціальні, політичні, рекламні та PR-стратегії, своєчасно визначати помилки проектів і нейтралізувати їх, працювати з VIP-замовниками, планувати бюджети й організовувати роботу команд.

По закінченню програми, групи мають захистити випускну роботу: стратегію просування бренду. Традиційно, 45% випускників втілюють свої роботи в життя.

Протягом серпня діє стара ціна на курс "PolitPR: Вища Ліга" - 390 євро. Вартість одного майстер-класу становить 145 гривень.

Більш детально з програмою курсу ви можете ознайомитися на сайті PolitPR - www.politpr.com.ua.

Освіта.ua
22.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів