Перша програма з управління ризиками завершилася в "Nikland"

У міжнародній бізнес-школі "Nikland" завершилася перша програма з навчання та сертифікації банківських фахівців у галузі управління ризиками

Перша програма з управління ризиками завершилася в "Nikland"

Програму впроваджує в Україні International Finance Corporation (IFC) - член групи Світового банку. Компанія фінансує інвестиції, надаючи компаніям і урядам консультативні послуги.

Ця програма покликана допомогти банківським спеціалістам України покращити навички в управлінні ризиками і зміцнити фінансовий сектор країни в умовах складної економічної ситуації.

Програма допомагає розвивати нормативно-правову базу для створення прозорого функціонального ринку стресових активів в Україні.

Починаючи з 2009 року, навчання у сфері управління ризиками та стресовими активами в рамках цієї програми пройшли приблизно 2000 банківських фахівців.

У пілотній семиденній програмі "Nikland" взяли участь банківські фахівці з 13 фінансових і навчальних установ, у тому числі з комерційних банків та Національного банку України.

Програма включала питання з управління фінансовим, кредитним, ринковими і операційним ризиками, а також питання з корпоративного управління.

Після завершення навчання учасники отримали сертифікати від Глобальної асоціації фахівців з управління ризиками (GARP), яка проводить програми з навчання, тестування та сертифікації в області управління фінансовими ризиками.

"Ця програма знайомить з сучасними методами управління ризиками та найкращими світовими практиками, що допоможуть банківським фахівцям вже на ранньому етапі розпізнавати та вирішувати потенційні проблеми", - сказав один з учасників програми Володимир Онищенко, фінансовий консультант.

"Знання, отримані в ході цієї серії семінарів, мають велике значення для прискорення одужання банківського сектора від кризи", - додав він.

Протягом наступних трьох років бізнес-школа "Nikland" планує проводити семінари російською мовою для більш ніж 100 кандидатів, які хочуть скласти іспит й отримати сертифікат.

Освіта.ua
22.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів