У МІМ-Київ відбувся воркшоп на тему "Управління персоналом: досвід ДТЕК"

14 липня у бізнес-школі МІМ-Київ пройшов воркшоп, присвячений моделі управління персоналом на прикладі української енергетичної компанії ДТЕК

У МІМ-Київ відбувся воркшоп на тему "Управління персоналом: досвід ДТЕК"

На зустрічі виступили директор з управління персоналом компанії ДТЕК Олександр Кучеренко та керівник департаменту з розвитку персоналу компанії ДТЕК Євген Бондаренко.

Олександр Кучеренко розповів про те, які амбіції повинна мати компанія, щоб за 6 років "вирости" до 70 тис. працівників, а також як правильно будувати систему навчання й мотивації та які цілі для цього необхідно ставити.

Спікер зауважив, що запорукою успішного росту бізнесу є стратегія, розроблена на 20 років наперед. Він зазначив, що модель компетенцій та система корпоративних цінностей компанії мають органічно доповнювати одна одну. При цьому краще створити їх максимально "своїми" – простими, зрозумілими та близькими для кожного працівника.

Протягом свого виступу Олександр Кучеренко також підкреслив, що важливо навчати кожного співробітника не лише для сьогоднішніх, а й для майбутніх завдань. Спікер порадив створити постійний "кадровий резерв". У випадку якщо топ-менеджер несподівано вирішить покинути компанію, у керівника завжди лишатиметься гідний "резервний наступник", зауважив спікер.

Євген Бондаренко протягом зустрічі розповів про особливості створення та розвитку корпоративного університету – Академії ДТЕК. Учасники дізналися, що корпоративний університет – це місце, де за партою можна зустріти як начальника цеху, так і генерального директора. За словами спікера, саме така система навчання є однією з найпотужніших мотивацій для співробітників.

Корпоративний університет – це також можливість навчати майбутніх працівників компанії, талановиту молодь. Євген Бондаренко зазначив, що якісне навчання, можливість застосувати знання на практиці, додаткова стипендія – все це формує в студента високий ступінь лояльності до компанії.

Олександр Кучеренко, в свою чергу, зауважив, що за кілька років, у зв’язку з демографічною ситуацією, на ринку праці розпочнеться боротьба за персонал. Тому сьогодні система корпоративного навчання – це можливість заздалегідь підготуватися до цього.

Резюмуючи, спікер зазначив, що стрімке та якісне зростання компанії залежить від багатьох факторів. Та фундаментом для системного розвитку бізнесу є індивідуальна модель управління персоналом, що має врахувати всю специфіку компанії та опиратися на стратегічно продуману систему навчання.

Довідка про захід: Воркшоп – короткий майстер-клас, присвячений темі кар’єрного та особистісного розвитку. Учасники – випускники та слухачі МІМ-Київ, які зацікавлені в професійному зростанні, а також власники й керівники компаній, які прагнуть вдосконалити свої навички найму та управління персоналом.

Освіта.ua
01.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів