Випуск програми Executive MBA в Міжнародному інституті бізнесу

16 липня Міжнародний інститут бізнесу (МІБ) випустив чергову групу програми Executive MBA

Випуск програми Executive MBA в Міжнародному інституті бізнесу

Цього року випускниками програми Executive MBA Міжнародного інституту бізнесу стали керівники і топ-менеджери українських і зарубіжних компаній: Дніпроенерго, Ашан Росія, Metro Cash and Carry Ukraine, Global Logic, KIY, Донбас Арена, МЦТ, Метінвест, Технотон, СК Інвестсервіс, СК Альфа-страхування, ПрофіМедіа тощо.

Віце-президент з академічних програм МІБ-Україна Ольга Карпова привітала випускників і зазначила, що незважаючи на велике навантаження, випускники зробили все можливе для осягнення науки та їх трансформації в свою практику.

Викладач стратегії та фінансів Володимир Савчук зазначив, що настає нова сучасна епоха, де шлях до багатства лежить вже не через силу, ресурси, технології та інформацію.

"Саме здатність до інновацій і швидкості змін прокладе вам шлях, нашим випускникам, до успіху. І багато хто з вас цю здатність у собі відкрив і продемонстрував у МІБ", - зазначив він.

Випускник програми МВА, один з керівників у Національному Інституті стратегічних досліджень при Президентові України Максим Бугрій виступив на церемонії і розповів про те, чому варто отримувати МВА в Україні.

Він представив нашу державу у вигляді великої корпорації, в якій випускники МВА, отримавши необхідні знання у ключових напрямах бізнесу, грамотно застосовуючи вивчені техніки та інструменти, зможуть вивести бізнес і країну в цілому на світовий рівень.

Вже стало традицією нагороджувати призами кращих випускників програми. Цього року за результатами навчання на програмі Executive MBA 2009-2011 років були відзначені четверо випускників.

Під час церемонії учасники також подивилися фільм "Міжнародний інститут бізнесу. Чи є життя після диплома?", в якому були показані кадри про два роки навчання нинішніх випускників, їх дискусії, заняття та святкові заходи.

В завершенні церемонії, керівник офісу випускників Лідія Пащук привітала випускників програми з початком нового етапу в їхньому професійному житті.

"Ми з вами є і будемо партнерами в реалізації нових цікавих спільних проектів", - сказала вона.

Освіта.ua
25.07.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів