У МІМ-Київ навчають, як досягти успіху в бізнесі

Слухачі програми Senior Executive МВА МІМ-Київ, у рамках навчального модуля, обговорили аспекти забезпечення бізнесового успіху, зокрема питання технологій та інновацій

У МІМ-Київ навчають, як досягти успіху в бізнесі

Зустріч провів запрошений спікер Олександр Кардаков, засновник ІТ-компаній в Україні. Окрему увагу спікер приділив міфам, пов’язаним із впровадженням інновацій.

Зокрема, він наголосив на тому, що в гонитві за інноваціями не можна ігнорувати поточні бізнес-процеси, інакше бізнес зруйнується, втративши свою основну суть. Тож, необхідно ділити команду на дві частини, одна з яких розроблятиме та впроваджуватиме інновації, інша – забезпечуватиме щоденне функціонування компанії.

На думку Кардакова, будь-якому бізнесові потрібен підрозділ, що концентрувався би на питаннях інноваційної діяльності. Тобто навіть якщо компанія не продукуватиме власні інновативні підходи, вона має орієнтуватися в тому, які інновації реалізуються на ринку.

Утім, для кожної компанії існують застереження щодо впровадження тих чи інших технологічних новацій, пояснив експерт. Якщо компанія впроваджує усереднений продукт для цілої галузі, то це певним чином "усереднить" і саму компанію. А якщо компанія хоче лідирувати, вона має бодай чимось вирізнятися від конкурентів.

"Автоматизація – це не завжди панацея, – додав Олександр Кардаков. – Якщо автоматизувати безлад – це буде лишень автоматизований безлад. Тож перш ніж автоматизувати бізнес-процеси, їх слід детально описати. До речі, робити це має ІТ-директор, який надалі контролюватиме автоматизацію".

Проте, на думку спікера, з цим зазвичай виникає проблема, адже в багатьох українських компаніях ІТ-директор досі сприймається лише як системний адміністратор, а насправді він має входити до топ-менеджменту й вирішувати тактичні та стратегічні питання розвитку бізнесу.

У зв’язку з цим, МІМ-Київ впроваджує нову програму "МВА в ІТ-менеджменті", яка має значною мірою посприяти формуванню нової генерації ІТ-директорів із системним баченням бізнесу. Ця програма, ініціатива розробки якої належить Олександру Кардакову, стартує у МІМ-Київ у жовтні 2011 року.

Освіта.ua
25.07.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів