У МІМ-Київ відбулася зустріч на тему "Побудова системи управління бізнесом"

В бізнес-школі МІМ-Київ у форматі "Технології управління" відбулась чергова зустріч на тему "Побудова системи управління бізнесом"

У МІМ-Київ відбулася зустріч на тему "Побудова системи управління бізнесом"

Зустріч провів Борис Старинський, керівник компанії "Инталев", що спеціалізується на впровадженні сучасних систем управління бізнесом; зокрема автоматизації в галузі стратегічного, процесного та фінансового управління.

Під час заходу, спікер зосередив увагу слухачів на еволюції підходів до системи управління. Учасники дізнались, що ведення оперативного, бухгалтерського та управлінського обліку й бюджетного планування є недостатнім для ефективного управління бізнесом.

Через те, що така система не відображає факторів, які впливають на появу негативних трендів, керівництво не має змоги вчасно відреагувати та запобігти цьому.

Виявити ці попереджувальні сигнали допомагає система ключових показників ефективності (КПЕ). Як зазначив Старинський, управляти результатами можна лише за допомогою випереджаючих показників, що відображають залежність фінансових результатів від дій працівника.

Окрім того, спікер наголосив, що у бізнесі, як на війні, перемагає той, хто має чітку стратегію. Однією із своєрідних "карт дій" для успішної реалізації бізнес-стратегії є система збалансованих показників.

При цьому, розповів експерт, в першу чергу важливо враховувати стан ринку та потреби клієнтів, усвідомити власну конкурентну перевагу. За словами спікера, саме на базі цього слід вибудовувати усі процеси в компанії та наймати працівників із відповідною кваліфікацією.

В ході зустрічі учасники також дізнались про те, які альтернативні системи управління існують сьогодні та який підхід до автоматизації систем управління є найефективнішим для сьогоденних українських реалій. Учасники зустрічі також отримали кілька цінних професійних порад для розвитку власного бізнесу.

Освіта.ua
18.07.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів