У МІМ-Київ навчались управлінню нерезидентними компаніями

В бізнес-школі МІМ-Київ у форматі "Технології управління" пройшла зустріч щодо використання нерезидентих компаній для захисту активів

У МІМ-Київ навчались управлінню нерезидентними компаніями

Зустріч провів спікер Олександр Ковтонюк, директор групи компаній Intax Group, що надає інформаційно-аналітичні та консалтингові послуги в сфері міжнародного податкового планування.

Головними питаннями зустрічі стали особливості реєстрації та оптимальні види управління та ризики, з якими можуть зустрітись власники.

Зокрема, спікер відмітив "слабкі місця" при реєстрації нерезидентної компанії, зауваживши, що важливим є не лише вибір провайдера корпоративних послуг, а й момент, коли його варто змінити.

За словами Олександра Ковтонюка, повної конфіденційності інформації про володіння нерезидентними компаніями не існує. Чим більша конфіденційність, тим менший контроль над компанією. Тож, головне для потенційного власника – визначити баланс між контролем над нерезидентною компанією та її конфіденційністю, розповів він.

Підсумовуючи, спікер зазначив, що використання нерезидентних компаній може як захистити активи, так і поставити їх під загрозу.

Через це спікер порадив надати перевагу максимальному контролю над компанією і грамотно підходити до її організації та управління.

Освіта.ua
18.07.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів