Міжкультурні відносини як фактор успішного міжнародного бізнесу

У Міжнародному інституті бізнесу (МІБ) за участі іноземних студентів відбувся навчальний модуль програми International MBA, під час якого студенти вивчили курс "Міжкультурні комунікації"

Міжкультурні відносини як фактор успішного міжнародного бізнесу

У МІБ вважають, що в сучасному світі, де процес глобалізації вже є нормою, на шляху до побудови високоефективного міжнародного бізнесу на перший план виходить роль міжкультурних взаємин.

Незвичайність модуля полягала в тому, що в одній аудиторії одночасно зібралися українські слухачі програми International MBA та студенти програми MBA з University of Alaska SouthEast (США) і ALBA Graduate Business School (Греція).

Даний курс був розроблений викладачем Школи менеджменту University of Alaska SouthEast Юлією Івановою.

Курс побудований послідовно та охоплює всі основні етапи аналізу міжкультурних взаємин від особливостей бізнес-середовища в тій чи іншій країні, культури, особливостей роботи в компанії при наявності іноземних фахівців в управлінській команді до побудови бізнес-відносин з представниками різних країн і т.д.

У курс включений продуманий набір кейсів, розроблених у відповідності до реальних бізнес-ситуацій, що займає більшу частину заняття і був покликаний стимулювати мислення та обмін досвідом серед студентів.

Також, в ході модуля були використані такі методи роботи, як дискусії в класі, робота в групах, підготовка групових презентацій, проектів та неформальне спілкування.

Необхідно зазначити, що курс "Міжкультурні комунікації" програми International MBA є одним з 20 взаємопов'язаних та взаємодоповнюючих курсів, які стосуються основних сфер бізнес-менеджменту та особистого розвитку менеджера.

Освіта.ua
14.07.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів