Конкурс для управлінців: переможці отримають знижки на програму Executive МВА

Міжнародна бізнес-школа "Nikland" оголошує про початок конкурсу, переможці якого отримають знижки на навчання на програмі Executive МВА

Конкурс для управлінців: переможці отримають знижки на програму Executive МВА

Програма Executive МВА призначена для тих керівників, які хочуть максимально ефективно використовувати стратегічне мислення у веденні бізнесу, синтезувати великі обсяги інформації й приймати грамотні управлінські рішення, аналізувати та попереджати виникнення проблем.

До участі в конкурсі запрошуються менеджери вищої ланки, керівники відділів та департаментів, бізнесмени та власники бізнесу, які мають вищу освіту та досвід роботи не менше трьох років.

Для участі в конкурсі необхідно надіслати на електронну адресу бізнес-школи Nikland резюме та заповнити анкету на сайті школи. Заявки на участь у конкурсному відборі приймаються до 21 вересня 2011 року.

Учасники конкурсу, які пройдуть акредитацію, мають розробити бізнес-проект у вигляді плану розвитку бізнесу, використовуючи вихідні дані. Завдання та вихідні дані для всіх кандидатів будуть однакові.

Рішення про переможців конкурсу та сповіщення учасників буде здійснено до 7 жовтня 2011 року.

По завершенні конкурсу, троє фіналістів отримають знижки на оплату навчання на програмі Executive МВА в розмірі 50% від вартості навчання - за 1 місце, 20% - за 2 місце і 10% - за 3 місце.

Освіта.ua
15.07.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів