МІМ-Київ успішно реалізував новий дистанційний модуль навчання

У бізнес-школі МІМ-Київ вперше пройшов дистанційний модуль корпоративної програми розвитку управлінського персоналу (PMD) у новому форматі високої якості

МІМ-Київ успішно реалізував новий дистанційний модуль навчання

Дистанційний модуль відбувся в режимі телемосту між Івано-Франківськом і Києвом та став інноваційною складовою корпоративної програми PMD.

Використання нового програмно-апаратного комплексу забезпечило трансляцію лекції із зображенням Full HD з якістю на порядок вищою, ніж Skype-конференції.

"Такий формат дасть змогу нашим клієнтам, особливо учасникам корпоративних програм, значно скоротити витрати на навчання, пов'язані з перебуванням слухачів у Києві, оформленням відряджень, витратами на проживання та проїзд", - зазначила президент МІМ-Київ І. Тихомирова.

Також, вона повідомила, що таке ж устаткування для проведення дистанційного навчання буде встановлено в чотирьох містах-мільйонниках.

Таким чином, слухачі бізнес-школи, які проживають в цих містах, матимуть можливість навчатися на програмі "МВА в ІТ-менеджменті", що стартує восени цього року.

Однак, на думку президента МІМ-Київ, використання високих технологій не зможе замінити те, що є одним з найважливіших переваг бізнес-освіти: нових контактів, продуктивного спілкування слухачів, у тому числі й неформального.

Тому і в традиційних, і в корпоративних програмах "очне" навчання в аудиторіях МІМ-Київ, звичайно ж, збережеться, зауважила І. Тихомирова.

Освіта.ua
11.07.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів