Майстер-клас для студентів PR-програми: побудова відносин з інвесторами

У Міжнародному інституті бізнесу (МІБ) пройшов майстер-клас на тему "Building Reputation through Financial Communications and Investor Relations"

Майстер-клас для студентів PR-програми: побудова відносин з інвесторами

Майстер-клас у Міжнародному інституті бізнесу (МІБ) був організований для студентів сертифікатного та дипломного рівнів програми зі зв'язків з громадськістю Chartered Institute of Public Relations (CIPR).

Експерт у галузі комунікацій, викладач програм CIPR, старший віце-президент The PBN Company Мирон Василик особливу увагу приділив тому, що багато компаній залучають грошові кошти з-за кордону, і тому важливо вибудувати правильні відносини з інвесторами.

В рамках лекції обговорювалися питання про розробку фінансового календаря, поведінки компанії при виході на ринок первинної пропозиції акцій інвесторам (IPO), управління репутацією компанії та її впливу на інвестиційну привабливість.

Також, студенти отримали можливість ознайомитися з кейсами, розробленими PBN Company, міжнародною компанією в галузі стратегічних комунікацій, яка спеціалізується на ринках країн СНД.

Тема майстер-класу була актуальною не тільки для студентів, що працюють в інвестиційних компаніях, а й для студентів, що працюють в інших сферах бізнесу.

Студенти визнають, що лекція була цікавою, тому що «в ній висвітлювалася тема, яка розкривалася практикуючим фахівцем, і всі рекомендації та інформація, кейси були з професійної практики самого лектора». За їхніми словами, лекція спонукала їх дізнатися більше про побудову відносин з інвесторами.

Освіта.ua
06.07.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів