У "Nikland" відкрито набір на сертифікаційну програму з управлінського обліку

Міжнародна бізнес-школа "Nikland" оголошує про відкриття чергового запису в групи для навчання за сертифікаційною програмою "Сost and management accounting. Професійна кваліфікація з управлінського обліку"

У "Nikland" відкрито набір на сертифікаційну програму з управлінського обліку

Програма Міжнародної бізнес-школи "Nikland" призначена для власників бізнесу, директорів компаній, фінансових директорів, працівників фінансових та бухгалтерських служб, що планують здобути сертифікацію знань у Міжнародній асоціації бухгалтерів - International Association of Book-keepers (IBM).

Основною метою запропонованого курсу є отримання знань, навичок та умінь з принципів і методів управлінського обліку для прийняття тактичних і стратегічних рішень з розвитку та управління сучасним підприємством.

У рамках програми слухачі отримують знання у визначенні релевантної інформації для прийняття управлінських рішень та навички у складанні звітів для керівної ланки і розуміння результатів цих звітів. Також, студенти навчаться формувати висновки про ефективність роботи компанії, приймати на основі аналізу управлінських звітів оперативні, локальні та управлінські рішення.

Після закінчення курсу та успішного складання іспиту слухачі отримають диплом в області обліку витрат і управлінського обліку міжнародної асоціації IAB. Іспити проводяться одночасно у всіх представництвах IAB в світі два рази на рік (грудень, червень).

Навчання розраховане на 48 годин, режим занять - по суботах. Навчання за програмою проходитиме з 20 жовтня по 26 листопада 2011 року.

Освіта.ua
05.07.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів