Нові ініціативи МІБ в рамках програми International MBA

У червні 2011 року група студентів та викладачів програми International MBA Міжнародного інституту бізнесу (МІБ) здійснила освітню поїздку до грецької ALBA Business school

Нові ініціативи МІБ в рамках програми International MBA

Програма International MBA пропонує своїм слухачам досвід двох бізнес-шкіл України та Канади - Міжнародного інституту бізнесу та Університету Нью-Брансвік, об'єднуючи північноамериканські традиції високоякісної бізнес-освіти та глибоке розуміння практики міжнародного бізнесу.

Разом з тим, в рамках домовленостей між МІБ-Україна та ALBA Business school про обмін студентами та викладачами, слухачі цієї програми отримали можливість не лише порівняти рівень й актуальність викладання, а й отримати нові знання, відвідавши навчальні курси ALBA Business school.

Учасники освітньої поїздки до Греції взяли участь у щорічному бізнес-заході "Business Executive Breakfast", прослухавши лекції представників економічного сектора і бізнесу, та відвідали міжнародний семінар з ризик-менеджменту.

Таким чином, студенти International MBA розширили свій кругозір й отримали нові знання, що відкривають перед ними нові можливості в бізнесі, кар'єрному рості та у спілкуванні.

Освіта.ua
05.07.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів