Офіс випускників у МІМ-Київ: програма підтримки для розвитку бізнес-еліти

У березні 2011 року у бізнес-школі МІМ-Київ офіційно відкрито офіс випускників закладу

Офіс випускників у МІМ-Київ: програма підтримки для розвитку бізнес-еліти

Відкриття офісу стало логічним продовженням тривалої роботи з випускниками бізнес-школи. Тільки протягом 2009-2010 років заходи МІМ-Київ відвідали кілька тисяч колишніх слухачів МІМ-Київ.

Мета новоствореного офісу – побудова та підтримка тривалих взаємин з випускниками, взаємодія з ними під час змін на ринку праці та бізнесу, співпраця заради розвитку бізнес-школи, а також впровадження в життя концепції Lifelong learning.

"Цього року МІМ-Київ планує розвивати існуючі напрямки діяльності, продовжувати роботу в перевірених форматах. Ми хотіли би також об’єднати випускників усіх поколінь. Це означає, що поряд з традиційними заходами МІМ-Київ створює для випускників постійно діючий майданчик для спілкування на основі професійної орієнтації і персональних інтересів", - зазначила президент бізнес-школи Ірина Тихомирова.

Сьогодні в рамках діяльності офісу випускників, МІМ-Київ систематично проводить заходи різноманітних форматів, а саме: семінари Alumni update, зустрічі експертів різних галузей, воркшопи з кар’єрного розвитку, закриті та неформальні зустрічі.

Торік бізнес-школа відкрила також для своїх випускників унікальну програму економічної післявузовської освіти – DBA (Doctor of Business Administration), на яку у квітні цього року стартував другий набір.

Довідка: Бізнес-школа МІМ-Київ (Міжнародний інститут менеджменту) стартувала у 1989 році як спільний проект представників українського й міжнародного бізнесу. МІМ-Київ покликаний виховувати управлінську еліту, яка має стати рушійною силою конкурентоспроможності України.

МІМ-Київ реалізує середньострокові освітні програми для керівників вищої та середньої ланки (SE МВА, МВА, PMD), а також спеціалізовані (програми "Сучасний менеджмент в охороні здоров'я", "Управління фінансами", "Управління персоналом та організаційний розвиток", "Маркетинг") і корпоративні програми. МІМ-Київ випустив понад 4000 менеджерів, які займають управлінські позиції в провідних українських і міжнародних компаніях.

Освіта.ua
18.04.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів